Pik
Сьогодні, 14 Грудня 2018
06.11.2018
187
0

Що робити садівникам з великим врожаєм яблук?

Що робити садівникам з великим врожаєм яблук?

Цього року по всій Україні виник профіцит яблука, повідомляє директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода, передає ПІК.

«На Херсонщині за оперативними даними середня врожайність по всіх категоріях виробництв склала понад 200 центнерів з га (в порівнянні з минулим роком - 120 центнерів з га). В окремих промислових садах врожайність сягає 250-300 ц з га», – йдеться у повідомленні.

Він зазначає, що великий врожай вплинув на закупівельні ціни у сезон збирання, тому садівникам найкращим рішенням буде закласти яблука на зберігання і притримати до того часу, коли ціна на них буде вищою.

«Зараз в області налічується 10 спеціалізованих фруктосховищ, придатних для зберігання яблука, загальним обсягом 16,4 тис тонн. На даний момент у нас йде активна закладка яблука і інших фруктів на зберігання - вже закладено 11 тис тонн», – повідомляє Олександр Паливода.

Крім того, в області функціонують підприємства, що переробляють яблука: ПАТ «Чумак», ТОВ «Наш продукт», ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон », ТОВ «Реле», ПВКФ «Пані Крістіна», ТОВ Південний консервний завод дитячого харчування ТМ «Карапуз», ТОВ «Дніпро».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину