Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
16.07.2018
1143
0

Що насправді відбувається за дверима офісу Херсонської Самооборони (Відео)

Що насправді відбувається за дверима офісу Херсонської Самооборони (Відео)

На найближчій сесії міськради, яка повинна відбутися 18 липня, розглянуть проект рішення про продовження оренди приміщення (комунальна власність міськради) Херсонською Самообороною.  Але, як кажуть, реваншисти та бізнесмени від влади зажадали знищити Самооборону та позбавити  її офісу, проголосувавши проти. Про це повідомляє ПІК.

Більшість у міськраді сформована після "виборів-2015" переважно з представників минулої влади. Ця більшість вже деякий час постійно займається   знищенням Самооборони, використовуючи всі можливі інструменти, але до цього часу їй це не вдавалося. 

Самооборона постійно критикує та оприлюднює  інформацію про беззаконня та розкрадання бюджетних коштів  деякими депутатами міськради та чиновниками міськвиконкому.  Ця ГО  також координує протидію проросійським силам.

Противники Самооборони стверджують, що ця організація  використовує приміщення  не за призначенням. Так це чи ні - журналіст ПІК відправився в офіс Самооборони та зняв коротеньке відео  про те, що там відбувається. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину