Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
23.06.2019
1354
0

Шкільна форма - це вибір колективу школи - Міносвіти

Що насправді стоїть за Указом Президена про скасування шкільної форми

Володимир Зеленський скасував обов'язкове носіння шкільної форми для учнів середніх шкіл, повідомляє ЮРЛІГА

Відповідний Указ № 419/2019 було підписано 20 червня. 

Документ є реакцією на електронну петицію співголови ГО «Батьки SOS» Олени Парфьонової за скасування обов'язкового носіння шкільної форми, яку ініціювали батьки учнів середніх шкіл 15 квітня 2019 року. 

«Указ Президента Кучми ухвалено для забезпечення дітей недорогою шкільною формою, а соціально незахищені категорії населення мали отримувати її безкоштовно. Цього не відбувається. Нині шкільна форма є настільки дорогою, що суттєво позначається на бюджеті родин, які мають дітей шкільного віку. А існування цього Указу Президента дає право окремим авторитарним керівникам шкіл вимагати від батьків придбання форми певного зразка, нерідко, за завищеними цінами», - мовиться у тексті петиції.

На сьогодні вона набрала трохи більше 6 тисяч з 25-ти необхідних.

За словами В. Зеленського, Указ направлений на заборону використання тканини іноземного виробництва для виготовлення шкільної форми.

«Указ про шкільну форму не виконує тих функцій, які передбачались тоді. Це повинно бути вибором колективу школи і школа повинна у своїх правилах прийняти рішення про форму і дрес-код, і узгоджено з батьками. За цим стоїть питання видатків в родині», - пояснюють у Міністерстві освіти.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину