Pik
Сьогодні, 22 серпень 2019
28.03.2019
428
0

Що буде з приміщенням «Самооборони» у Херсоні: апеляційний суд виніс рішення

Що буде з приміщенням «Самооборони» у Херсоні: апеляційний суд виніс рішення

26 березня відбулось судове засідання Південно-Західного Апеляційного Господарського суду, на якому було прийняте рішення щодо офісу «Самооборони» у Херсоні на Маяковського,5. Про це у Фейсбук у групі «Самооборона Херсон» повідомляє Інна Усачова, передає ПІК.

«Колегія суддів Світлани Таран, Людмили Будішевської з головуючою Мариною Мишкіною винесли ухвалу іменем України, що рішення судді Юрія Гридасова Господарського суду Херсонської області від 22 листопада 2018 року, котре набрало законної сили – правочинне, у ньому є описка, договір продовжено терміном не три роки, а на 2 роки 11 місяців», – повідомляє Інна Усачова.

Нагадаємо, депутати Херсонської міської ради не змогли ані розірвати договір оренди приміщення у центрі Херсона, де розміщено офіс «Самооборони», а ні продовжити його. Рішення мало бути прийнято на сесії. Після цього двері до офісу «Самооборони» заварили. Коли ж активісти потрапили до офісу, то виявили, що він розтрощений та розграбований. Потім на офіс також було скоєно напад – побили та пограбували керівника Херсонського «Правого сектору» Наталю Вотеічкіну, яка знаходилась у приміщенні. Обвинувачені у нападі – депутат Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександр Власов та його дружина Лілія Якубсон. Ці справи розглядаються у суді. За час досудового розслідування їм обом було обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт та нічний домашній арешт. Власов наразі перебуває під особистим зобов’язанням.

Питання щодо продовження оренди приміщення «Самообороною» розглядалось у Херсонському Господарському суді, де і було прийнято рішення про продовження оренди. Управління комунальної власності Херсонської міської ради, яке активно наполягало на розірвання договору оренди, подало апеляцію. Однак суд залишив приміщення «Самообороні».

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину