Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2017

Ще в одному районі Херсонщини виявлена африканська чума свиней

Ще в одному районі Херсонщини виявлена африканська чума свиней

У вівторок,  3 жовтня, у Великоолександрівському районі   була оприлюднена інформація про факт захворювання свиней на африканську чуму на одному із приватних обійсть особистого селянського господарства у селищі Велика Олександрівка.

Читайте також:  У Голопристанському районі карантинні заходи через АЧС

Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Херсонської ОДА.

Інформація була оприлюднена в   РДА під час оперативного засідання  державної надзвичайної протиепізодичної комісії.  

«Начальник управління Держпродспоживслужби у Великоолександрівському районі  Ольга Рекіс озвучила лабораторний висновок, який підтвердив  факт захворювання свиней на африканську чуму на одному із приватних обійсть особистого селянського господарства у селищі Велика Олександрівка», - йдеться у повідомленні.

На разі вже вжито оперативні заходи щодо оголошення карантинної зони у зоні враження та проведено ряд відповідних робіт по утилізації загиблих тварин, дезінфекції  території, встановленню дезбар'єрів та ін.      

Комісією ДНПК затверджений план заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на території району.

Селище Велика Олександрівка визнано зоною захисту, 12 довколишніх сіл у радіусі 10 кілометрів – зоною нагляду. Вже сьогодні з ранку по всій території районного центру встановлено відповідні пости, оперативні групи у складі працівників поліції, ветеринарної служби, депутатів місцевої селищної ради розпочали подвірний обхід населення, на території селища повністю заборонено торгівлю живим поголів’ям та продуктами тваринного походження, переміщення живих свиней.

Новости по теме

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину