Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
27.09.2017
530
0

Ще одна сонячна електростанція з’явилась на Херсонщині

Ще одна сонячна електростанція з’явилась на Херсонщині

У Великоолександрівському районі  на Херсонщині відбулась церемонія відкриття Трифонівської сонячної електростанції, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Реалізація проекту відбувалась в рамках реалізації меморандуму між ОДА та компанією ДТЕК. Під час екскурсії гостям показали у дії перше в області  «сонячне дерево», від енергії якого можна підзарядити гаджети. Воно  слугуватиме, як вуличне освітлення на станції.

Читайте також: Херсонщина розвиває сонячну енергетику

Компанія та керівництво району також підписали Меморандум, відповідно до якого в 2017 році компанія зобов’язується  інвестувати в розвиток інфраструктури с. Трифонівка 400 тисяч гривень. Грант буде використаний для капітального ремонту системи водозабезпечення села.

«Від ідеї до реалізації проекту пройшло менше року. Багато в чому це стало можливим завдяки сприятливому інвестиційному клімату, створеному в регіоні, сприянню керівництва області і району», - прокоментував під час виступу на заході директор Трифонівської СЕС Іван Лях.

Довідково. Трифонівська СЕС потужністю 10 МВт була побудована в рекордні терміни – за п’ять місяців. Наразі станція генерує «зелену» електроенергію та відпускає в Об’єднану енергетичну систему України.  На станції встановлено 37 тисяч сонячних панелей виробництва китайської компанії JA Solar. Щорічний обсяг генерації станції становитиме 11-12 млн КВт∙год. Цього достатньо для забезпечення електрикою третини Великоолександрівського району або 4-х тисяч домогосподарств.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину