Сьогодні, 24 Листопада 2017
27.09.2017
153
0

Ще одна сонячна електростанція з’явилась на Херсонщині

У Великоолександрівському районі  на Херсонщині відбулась церемонія відкриття Трифонівської сонячної електростанції, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Реалізація проекту відбувалась в рамках реалізації меморандуму між ОДА та компанією ДТЕК. Під час екскурсії гостям показали у дії перше в області  «сонячне дерево», від енергії якого можна підзарядити гаджети. Воно  слугуватиме, як вуличне освітлення на станції.

Читайте також: Херсонщина розвиває сонячну енергетику

Компанія та керівництво району також підписали Меморандум, відповідно до якого в 2017 році компанія зобов’язується  інвестувати в розвиток інфраструктури с. Трифонівка 400 тисяч гривень. Грант буде використаний для капітального ремонту системи водозабезпечення села.

«Від ідеї до реалізації проекту пройшло менше року. Багато в чому це стало можливим завдяки сприятливому інвестиційному клімату, створеному в регіоні, сприянню керівництва області і району», - прокоментував під час виступу на заході директор Трифонівської СЕС Іван Лях.

Довідково. Трифонівська СЕС потужністю 10 МВт була побудована в рекордні терміни – за п’ять місяців. Наразі станція генерує «зелену» електроенергію та відпускає в Об’єднану енергетичну систему України.  На станції встановлено 37 тисяч сонячних панелей виробництва китайської компанії JA Solar. Щорічний обсяг генерації станції становитиме 11-12 млн КВт∙год. Цього достатньо для забезпечення електрикою третини Великоолександрівського району або 4-х тисяч домогосподарств.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1156
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1030
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину