Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
13.12.2017
1081
0

37 % туристичного збору Херсонщини зібрала Щасливцевська сільська рада

Щасливцевська сільська рада зібрала понад 1 млн гривень туристичного збору

12 грудня Щасливцевська сільська рада урочисто підбила підсумки туристичного збору в курортному сезоні 2017 року. У порівнянні з минулим роком, він зріс майже на 170 %, і складає 1 мільйон 5 тисяч 701 гривні. Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт сільської ради. 
Це 83 % від показника туристичного збору всього Генічеського району і 37 % від показника всій Херсонщини.

«Підсумки підводимо саме зараз, бо ми чекали 20 листопада, коли завершиться термін сплати туристичного збору, щоб мати остаточні результати», – зазначив голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко.

Віктор Плохушко подякував усім сумлінним платникам туристичного збору на території ради, а також КП «Комунсервіс» (директор О.Коновалов) і ФОП Кобець О., які займалися його збором.
Кращі платники туристичного збору були відзначені грамотами та пам’ятними статуетками.

Серед юридичних осіб найбільший туристичний збір сплатила база відпочинку «Меліоратор», на 2 місці – філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель» ПАТ «Укрзалізниця» (це пансіонати «Прибій», «Запоріжжя», табір «Сокіл»), на 3 місці – пансіонат «Експрес».

Серед фізичних осіб на 1 місці – Айше Фука, на 2 місці – Дмитро Резнік, на 3 місці – Юлія Білозерцева. Для них заохоченням також стане можливість безкоштовного рекламування своїх приватних садиб на білбордах, які до наступного курортного сезону встановить сільська рада.

Трохи туристичної статистики  

Олена Романченко,  начальник Генічеської ОДПІ,  повідомила, що загальна сума туристичного збору по Генічеському району – 1 млн.214 тис. грн.
З них 11 % – це туристичний збір Стрілківської сільської ради (136 тис. грн) , 6 % – Генічеської міської ради (72 тис.грн), і 83 % – Щасливцевської сільської ради.

Всього в Херсонській області зібрано 2 млн. 681 тис. грн. туристичного збору. У Скадовську – 520 тис. грн (19 % обласного показника), в Гопрах – 636 тис. грн. (24 % обласного показника), плюс збір Генічеського району, про який казали вище (45 % обласного показника).

«Щасливцевська сільська рада, безумовно, є лідером Херсонської області з організації та сплати туристичного збору», – сказала Наталя Бінько (Генічеська РДА) та зазначила важливість прозорих витрат цих кошт, щоб люди бачили, як вони своєю працею покращують інфраструктуру курорту.

На що витратиться туристичний збір?

На кошти туристичного збору на території Щасливцевської сільської ради планується виготовлення і встановлення вуличних показників, вуличних рекламних гучномовців, облаштування громадських проходів до пляжу. Частина коштів буде залучена на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонту та облаштування дороги Генічеськ – Стрілкове, інше.

Як заначила секретар Щасливцевської сільської ради Ірина Пуляєва, також планується виготовлення рекламної продукції, яка буде позиціонувати нашу Арабатську стрілку, як гідне місце відпочинку.
Зокрема, це видавництво двомовного рекламного каталогу про Арабатську стрілку, встановлення на території ради рекламних білбордів, розробка логотипу Арабатської стрілки, тощо.

На офіційному закритті сезону відбулася також  презентація промо-ролика про Арабатську стрілку.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину