Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
18.06.2019
1321
0

Щасливцеве бере участь у конкурсі «Неймовірні села України 2019»

Щасливцеве бере участь у конкурсі «Неймовірні села України 2019»

Село Щасливцеве, що розташоване на Арабатській Стрілці у Генічеському районі Херсонщини, бере участь у конкурсі «Неймовірні села України 2019», повідомляє AgroPortal, передає ПІК.

17 червня стартувало онлайн-голосування.

Повідомляється, що на конкурс надійшло 115 бізнес-планів з сіл України, однак організатори відібрали 20-ку кращих, серед яких і село з Херсонщини.

Голосувати можна до 17 липня: на цей час сформується 10 півфіналістів конкурсу. А з 18 липня по 31 липня члени Експертної ради відберуть 5 фіналістів, які пройдуть в III етап конкурсу — фінал.

Щасливцевська сільська рада представила проект щодо створення доступного пляжу для інвалідів на візках та інших маломобільних груп. Вартість об’єкту майже 127 тисяч гривень, 30% від якої зобов’язується сплатити сільська рада.

«В рамках реалізації проекту планується спорудити три виходи до моря із дерев’яними доріжками для пересування, спеціалізованими переодягальнями, інформаційними вказівниками, а також придбати пляжні коляски для купання у морі», – повідомляє Щасливцевська сільська рада.

Проголосувати за проект можна за посиланням.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину