Pik
Сьогодні, 07 Квітня 2020
15.12.2014
175
0

СБУ затримала бойовика "Шураві", який планував здійснити теракт в Херсоні

СБУ затримала бойовика "Шураві", який планував здійснити теракт в Херсоні

Оперативною групою СБУ на Донеччині затримано громадянина України, мешканця м.Новогродівка, який у складі терористичної організації «ДНР» вчиняв диверсії на території Донбасу та планував здійснити  теракт, зокрема,  в Херсоні. Про це "ПІК" повідомили у прес-центрі СБУ. 
Затриманий з позивним «Шураві» є ватажком одного з підрозділів збройного бандформування «Оплот». Його бойовики постачали зброю та вибухівку терористам, які ведуть вогонь по силам АТО в районі донецького аеропорту. Він також відповідав за підготовку намайманців, навчав їх веденню підривної діяльності та у подальшому формував з них диверсійні групи для вчинення злочинів.
«Шураві», у складі сформованих диверсійних груп «ДНР», здійснював бойові рейди у населені пункти Донеччини для вчинення диверсій проти українських військових. У результаті таких злочинних дій українські військові понесли втрати.
Встановлено, що зловмисник отримав від «керівництва ДНР» вказівку щодо вчинення у грудні цього року терористичних актів у Херсоні, Миколаєві, Харкові та Полтаві. Зловмисник вже розробляв плани виконання завдання та готувався до виїздів на місце.
Бойовик був затриманий спецгрупою контррозвідки СБУ.
У нього вилучено гранатомет «Муха», автомат Калашникова з двома спорядженими магазинами, 7 пачок з набоями, чотири гранати, камуфльовану форму з терористичною символікою.
Здійснюються першочергові процесуальні дії з документування протиправної діяльності.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину