Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
25.05.2017
378
0

СБУ посилює заходи безпеки у міграційній сфері

СБУ посилює заходи безпеки у міграційній сфері

Сьогодні, 25 травня, в м. Херсоні СБ України спільно з прикордонниками та представниками міграційної служби провели черговий етап операції «Мігрант», в ході якої відпрацьовуються потенційні місця скупчення нелегалів та порушників міграційного законодавства, повідомляє ПІК.
Під сьогоднішню перевірку потрапили Шуменський, Дніпровський ринки, деякі розважальні заклади та інші місця перебування іноземців.
На даний час, результати спецоперації не розголошуються, проте відомо, що правоохоронцями виявлено низку іноземців та осіб без громадянства, які взагалі не мали документів, або знаходились на території України з різного роду порушеннями встановленого порядку перебування.
Україна завжди рада гостям, відкрита для тих, хто прагне законно отримати українське громадянство, готова допомогти біженцям. Проте, практика показує, що не всі іноземці, яких гостинно прийняла наша держава, дотримуються діючого законодавства.
Щодо виявлених порушників вживатимуться заходи адміністративного впливу, в т.ч. примусове повернення або видворення до країни походження.
Проведення цільових профілактичних заходів в області продовжується.
Додаткової актуальності проблематика протидії нелегальної міграції набула після ратифікації Україною положення про реадмісію. Ми взяли на себе зобов'язання перед європейськими партнерами покривати всі витрати з видворення за межі країн ЄС нелегалів, які змогли просочитися до них саме через кордон з Україною. Тож, кожний нелегал, якого під час транзитного прямування через Україну до Європи не локалізують наші правоохоронці, а виявлять їх європейські колеги, спричинить додаткові витрати і без того небагатого державного бюджету.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину