Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
11.10.2019
800
0

Санаторій "Гопри" відсвяткував 130-річний ювілей

Санаторій "Гопри" відсвяткував 130-річний ювілей
10 жовтня ознаменувалося для санаторію «Гопри» двома визначними подіями,- інформують "Новини Голої Пристані",- передає ПІК.
 Легендарній оздоровниці Голопристанщини - 130 років! На честь такої пам’ятної дати, а також як данина колишньому головному лікареві санаторію з 1995 по 2018 рік Валентині Самойленко, яка пропрацювала тут 40 років, було відкрито меморіальну дошку. З цієї нагоди увесь персонал оздоровниці, а також Голопристанський міський голова Олександр Бабич та представники районної державної адміністрації та районної ради, небайдужа громадськість, усі, хто знав і любив Валентину Іванівну, - усі прийшли згадати її теплим словом.
  Директор санаторію Дмитро Антіпов у своїй промові наголосив на тому, який значний внесок зробила Валентина Іванівна у розвиток санаторію.
  Міський голова поділився спогадами про неї та наголосив на тому, що пам'ять про лікаря назавжди залишиться у серцях кожного. Син Валентини Самойленко - Андрій - подякував присутнім за те, що матір пам’ятають і висловив надію, що добрі традиції Валентини Іванівни будуть продовжуватися. Працівники згадували, якою чуйною та доброю людиною вона була, як вкладалася в улюблену справу, пацієнти також не залишилися осторонь та наголосили на тому, що будуть вдячні їй, як професіоналу, так і людині, усе життя.
  Благочинний Голопристанського округу Протоїєрей Володимир також знав особисто цю визначну людину. Разом із церковним хором вони заспівали молитву та освятили меморіальну дошку, до якої згодом лягли квіти громадськості.
  Після відкриття дошки, ліричний настрій перейшов у святковий, так як на честь 130-річчя санаторію працівники влаштували святковий концерт.
  Поздоровили персонал Голопристанський міський голова Олександр Бабич, голова районної ради Віталій Соловйов та перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук.
  Усі вони відзначили почесними грамотами працівників, які пропрацювали в оздоровниці не один десяток літ, зокрема Почесними грамотами міського голови за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у справу оздоровлення відпочиваючих та з нагоди 130-річного ювілею ДП «Санаторій «Гопри» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».
 
 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину