Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
09.06.2020
566
0

Розшук дитини, бійки співмешканців та багато іншого: тижневі результати патрулювання херсонських гвардійців

Розшук дитини, бійки співмешканців та багато іншого: тижневі результати патрулювання херсонських гвардійців

На минулому тижні нацгвардійці військової частини 3056, залучалися до патрулювання двох районів Херсона - Суворовського та Дніпровського, розшукували загублену дитину та забезпечували карантинні заходи на території обласної інфекційної лікарні. 

Як підсумок, за різного роду злочини затримано  10 осіб, повернуто додому неповнолітню дитину, вилучено 15 г наркотичних засобів та повернуто потерпілому майно на суму 3000 грн. 

Два рази, у Таврійському мікрорайоні автопатруль виїжджав через скарги громадян про нанесення тяжких тілесних ушкоджень. В обох випадках  побої були спричинені сварками між співмешканцями. Постраждалим було надано необхідну медичну допомогу, а затриманих передано представникам поліції для подальшого з'ясування обставин. 

Крім того, за статтею "Хуліганство" за тиждень затримано 3 особи і одного громадянина доставлено до відділку поліції з вилученими речовинами схожими на наркотичні.

На цьому тижні гвардійці продовжують обмежувати режим пропуску через КПП та охороняти територію обласної інфекційної лікарні ім. Горбачевського в цілодобовому режимі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину