Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2020
13.08.2015
172
0

Розширення географії польотів відкриває великі перспективи для регіону – Рожков

Розширення географії польотів відкриває великі перспективи для регіону – Рожков

Авіарейс Херсон - Київ на сьогодні є не тільки сполученням, яке дає можливість швидко і комфортно мешканцям та гостям області дістатися до столиці, а й з'єднує нас з іншими регіонами , відзначив радник голови облдержадміністрації з питань економічного розвитку Юрій Рожков. Так він прокоментував інформацію, оприлюднену на офіційному сайті аеропорту «Херсон» про те, що з 31 липня 2015 року авіакомпанія "Мотор Січ" здійснює регулярні пасажирські авіаперевезення за маршрутом Ужгород-Київ(Жуляни)-Херсон-Київ(Жуляни)-Ужгород.

За словами Рожкова, у пасажирів з'явилася можливість дістатися на Закарпаття з Херсонщини з мінімальною затримкою у часі під час пересадки. Проте це не єдиний напрямок, за яким є можливість подорожувати, використовуючи зручні стикувальні рейси. «Адже через Київ з аеропорту «Херсон» є можливість дістатися майже до будь-якої країни в світі», - відзначив Рожков.

Юрій Рожков пояснює, що мова йде про поліпшення сервісу обслуговування пасажирів.

Розвиток аеропорту «Херсон» також відкриває нові перспективи і надає можливість реалізовувати туристичний та інвестиційний потенціал області.

Як зазначив Юрій Рожков, ремонтні роботи, що тривають в аеропорту, дозволять збільшити потік пасажирів до 400 осіб на годину. У перспективі - залучення нових інвестиції та закупка необхідного обладнання для функціонування аеропорту в зимовий час. Всі ці заходи в перспективі дозволять зробити аеропорт «Херсон» «відкритим небом», що полегшить і прискорить налагодження роботи з багатьма міжнародними авіакомпаніями.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину