Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
08.10.2019
361
0

Розпочато прийом заявок на участь у проекті концесії Херсонського морпорту

Розпочато прийом заявок на участь у проекті концесії Херсонського морпорту

Мінінфраструктури розпочало прийом заявок на участь у концесійному конкурсі майнового комплексу госстівідора морського порту Херсон.

Оголошення про початок конкурсу опубліковано у газеті «Голос України». Про це сказав Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, – інформує Центр транспортних стратегій, передає ПІК.

Об'єктом концесії є цілісний майновий комплекс, що забезпечує комплексне надання послуг у морському порту Херсона і включає майно ДП «ХМТП» та майно ДП «АМПУ» згідно з визначеним концесієдавцем переліку, а також об'єкти, які повинні бути спеціально створені (побудовані) відповідно до умов концесійного договору. Концесія за результатами концесійного конкурсу надається на 30 (тридцять) років.

«Термін розгляду заявки для допуску до участі в конкурсі складає 14 днів, рекомендуємо подавати заявки якомога раніше. 6 грудня 2019 закінчується термін подачі заявок та конкурсних пропозицій в комісію. З 6 грудня 2019 по 10 січня 2020 року, при наявності, приймаються зміни до конкурсним пропозицій. По завершенню періоду внесення змін до конкурсних пропозицій, з 10 до 20 січня 2020 року, конкурсна комісія проведе оцінку фінансових пропозицій учасників конкурсу. Ми очікуємо, що рішення про визначення переможця концесійного кін курсу Мінінфраструктури прийме в другій половині січня 2020 (в залежності від кількості та якості представлених пропозицій)», – поінформував Криклій.

Міністр інфраструктури також зазначив, що після прийняття рішення про визначення переможця концесійного конкурсу та опублікування результатів конкурсу (орієнтовно початок лютого 2020 року), МІУ перейде до переговорів і підписання договору з переможцем конкурсу. Укладення договору планується на початку травня 2020 року.

Порядок подачі заявок на участь у концесійному конкурсі та конкурсних пропозицій визначено в інструкції для претендентів, розміщеної на офіційному сайті МІУ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину