Pik
Сьогодні, 01 Грудня 2020
24.06.2018
1157
0

Розенко від імені уряду подякував Путілову

Розенко від імені уряду подякував Путілову

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко подякував громадському діячу Андрію Путілову за те, що він ініціював і реалізовує на Херсонщині, на узбережжі Чорного моря, проект будівництва великого спортивного інфраструктурного об’єкту.

Про це Павло Розенко заявив 23 червня, в оздоровчому центрі «Прибрежний» у смт Лазурне Скадовського району, де відбулось офіційне відкриття першої черги Спортивної арени - футбольного поля цього об’єкту, передає ПІК

Як підкреслив Павло Розенко,унікальність цього об’єкту в тому, що він будується виключно за кошти інвестора. Адже зазвичай в Україні такі соціальні об’єкти – школи, ФАПи, спортивна інфраструктура, будуються за рахунок бюджетних коштів.

«Тому що, справді, як вже сказано було, що на бюджетні кошти, звичайно легко все побудувати, коли вони виділяються державою, коли можна показати дуже швидко ефективність використання цих коштів. А унікальність цього об’єкту, справді в тому, що це тільки ініціатива, завзяття і отака наполегливість, безумовно, Андрія Путілова», - відзначив Віце-прем'єр-міністр України.

Реалізація такого проекту свідчить, що бізнес, незважаючи ні на що, вірить у державу, вважає Розенко. 

«Дуже важливо, що і сам бізнес, самі підприємці, самі отакі ініціативні люди, як Андрій Путілов, бачать перспективу в нашій державі. Що сюди можна вкладати кошти, що сюди треба вкладати кошти, що це не лише інфраструктура «Прибрежного», але це інфраструктура Лазурного. За рахунок таких проектів можна говорити не про короткий курортний сезон, а розширювати цей сезон, забезпечувати місцевих мешканців робочими місцями, високими зарплатами, високим соціальним захистом. Тому від імені Уряду України я хочу подякувати, безумовно, Андрію Путілову за цю ініціативу», - відзначив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

Читайте також: На Херсонщині на березі Чорного моря створюють спортивний хаб

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину