Pik
Сьогодні, 03 Квітня 2020
22.11.2014
191
0

Російський «Перший канал» «забрав» у киян Діда Мороза

Російський «Перший канал» «забрав» у киян Діда Мороза

Російський «Перший канал» повідомляє, буцімто в Україні «позбулися» Діда Мороза, а замість нього тепер - Санта Клаус. Про це пише "Радіо Свобода".

На «Першому» російському кажуть: «Ще одне нововведення, яке чекає на українців: тепер Новий рік у Києві зустрічатимуть без Діда Мороза, його вирішили «скоротити». А місце Діда зі Снігуронькою займе Санта Клаус».

Також додають, посилаючись на КМДА, що 19 грудня буцімто відбудеться відкриття резиденції Санта-Клауса на території національного заповідника «Софія Київська».

Натомість на офіційному порталі відомства повідомили, що 19 грудня на території Національного заповідника «Софія Київська» відбудеться відкриття резиденції та Фестивалю Святого Миколая. Цього ж дня, ближче до вечора, на Софійській площі святковими вогнями засяє Головна новорічна ялинка країни.

«День Святого Миколая Україна святкує ще з давніх-давен, тому нічого нового немає. Ми святкуємо 19 грудня день, в який діти, та й дорослі, чекають подарунки від Святого Миколая, це покровитель дітей в першу чергу», - заявив начальник відділу інформаційного забезпечення КМДА Вадим Носач.

Ані про Діда Мороза, ані про Санта Клауса, чи якісь нововведення щодо цього, у новині про новорічно-різдвяну програму для киян не йдеться.

Нагадаємо, що херсонські малюки дуже люблять і Святого Миколая, і Діда Мороза, і Санту, і Снігурочку. 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину