Pik
Сьогодні, 29 Февраля 2020
Ексклюзив
21.09.2017
982
0

Російські пропагандисти вчепились у Чонгарську вежу

Російські пропагандисти вчепились у Чонгарську вежу

Чонгарська вежа як кістка у горлі російських окупантів, саме тому вони взялися тиражувати нині інформацію про те, що вежа…начебто, здійснює мовлення  російських радіостанцій на  територію материкової України.

Читайте також: 17 березня в Чонгарі відкрили телевежу для мовлення на Крим

Про  це заявила ПІК  у своєму коментарі директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА Ольга Савенко.

«Вежа на Чонгарі будувалася саме для того, і виключно для відновлення українського мовлення там, де його нахабно ліквідували після анексії Криму російські окупанти. Агресивна позиція з боку російських  ЗМІ  вже давно відома, і не викликає у нас здивування. Так, українські канали,  які вже відновили своє мовлення, або нові українські, які отримали ліцензію на мовлення,  дійсно заважають агресивній політиці загарбників. Ми не зупинимося і робота проводитиметься і надалі. І ми вдячні патріотичній позиції українських каналів, які заходять на цей новий мовленевий простір (ЧОНГАР ВЕЖА), адже розуміємо, що ніякої комерційної вигоди для них в окупованій території бути не може. Тож, раджу не звертати уваги на публікації, які направлені на дискредитацію процесів розбудови та відновлення мовлення в Україні».

Читайте також: FM-сигнал "Радіо Крим.Реалії" можна приймати у Сімферопольскому районі

Генеральний директор ТОВ «Телемережі України», будівельник вежі та власник Петро  Семерей запевнив: «з Чонгарської вежі неможливе мовлення ніяких інших мовників, окрім тих, які там мають свій контент та транслюються згідно з ліцензією Нацради телебачення і радіомовлення і саме за допомогою лише тих передавачів, які там встановлені. Це абсолютно точно».

Читайте також: Чонгарська вежа створює для росіян проблеми в Північному Криму

Сергій Мовчан, представник у Херсонській області у Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підкреслив: «Моніторинг простору проводиться регулярно, адже це частина нашої роботи. Чонгарська вежа як мовила  так і мовить виключно тим контентом, на який видано ліцензії.  Тобто порушень не відбувається».

file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину