Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
Ексклюзив
21.09.2017
368
0

Російські пропагандисти вчепились у Чонгарську вежу

Російські пропагандисти вчепились у Чонгарську вежу

Чонгарська вежа як кістка у горлі російських окупантів, саме тому вони взялися тиражувати нині інформацію про те, що вежа…начебто, здійснює мовлення  російських радіостанцій на  територію материкової України.

Читайте також: 17 березня в Чонгарі відкрили телевежу для мовлення на Крим

Про  це заявила ПІК  у своєму коментарі директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА Ольга Савенко.

«Вежа на Чонгарі будувалася саме для того, і виключно для відновлення українського мовлення там, де його нахабно ліквідували після анексії Криму російські окупанти. Агресивна позиція з боку російських  ЗМІ  вже давно відома, і не викликає у нас здивування. Так, українські канали,  які вже відновили своє мовлення, або нові українські, які отримали ліцензію на мовлення,  дійсно заважають агресивній політиці загарбників. Ми не зупинимося і робота проводитиметься і надалі. І ми вдячні патріотичній позиції українських каналів, які заходять на цей новий мовленевий простір (ЧОНГАР ВЕЖА), адже розуміємо, що ніякої комерційної вигоди для них в окупованій території бути не може. Тож, раджу не звертати уваги на публікації, які направлені на дискредитацію процесів розбудови та відновлення мовлення в Україні».

Читайте також: FM-сигнал "Радіо Крим.Реалії" можна приймати у Сімферопольскому районі

Генеральний директор ТОВ «Телемережі України», будівельник вежі та власник Петро  Семерей запевнив: «з Чонгарської вежі неможливе мовлення ніяких інших мовників, окрім тих, які там мають свій контент та транслюються згідно з ліцензією Нацради телебачення і радіомовлення і саме за допомогою лише тих передавачів, які там встановлені. Це абсолютно точно».

Читайте також: Чонгарська вежа створює для росіян проблеми в Північному Криму

Сергій Мовчан, представник у Херсонській області у Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підкреслив: «Моніторинг простору проводиться регулярно, адже це частина нашої роботи. Чонгарська вежа як мовила  так і мовить виключно тим контентом, на який видано ліцензії.  Тобто порушень не відбувається».

file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
646
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
705
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину