Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
25.02.2019
1146
0

Родичі засудженого в РФ херсонця не знають, де він перебуває

Родичі засудженого в РФ херсонця не знають, де він перебуває

Рідні херсонця Олександра Шумкова, якого засуджено у РФ за участь у «Правому секторі» до 4 років позбавлення волі, не знають, де він перебуває.

Про це ПІК повідомила тітка Олександра Людмила Шумкова.

«З 31 січня набув чинності вирок, який був оголошений 4 грудня 2018 року Севським районним судом Брянської області, і з цього моменту Олександра повинні етапувати вже на місце відбування так званого покарання. Але на даний час досі не відомо, де він знаходиться, чи на етапі, чи у СІЗО. Ми звернулися з заявою до міністра МЗС Клімкіна, до Департаменту консульської служби, до посольства України у Російській Федерації, до уповноваженої з прав людини Верховної Ради України Денисової. Але досі від них жодної інформації не отримано. Тому вже не чекаючи їх відповіді нами як родичами було написано звернення до ФСІН Росії (Федеральная служба исполнения наказания) по Брянській області, і написано запит у СІЗО на підставі кримінально-процесуального кодексу РФ, і кримінально-виконавчого кодексу, вони повинні повідомити одному з родичів, де перебуває засуджена особа», – розповіла Людмила.

У листі, який відправила мама Олександра Лариса Шумкова українським посадовцям щодо місця знаходження її сина повідомляється, що вона телефонувала у СІЗО, де перебував Олександр, однак черговий відмовив їй у наданні будь-якої інформації.

Читайте також:

Апеляція у справі засудженого в РФ херсонця: політичний мотив та свідки – поплічники Януковича. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину