Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
06.08.2018
240
0

Роботодавці відповідатимуть за незаконне працевлаштування іноземців

Роботодавці відповідатимуть за незаконне працевлаштування іноземців

В рамках операції «Мігрант» на Херсонщині поліцейські, міграційна та прикордонна служби продовжують виявляти незаконну діяльність іноземців, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

На Чорноморському узбережжі, у Залізному Порту, поліцейські виявили 6 іноземців з Узбекистану та Туркменістану, які працювали у закладах швидкого харчування без дозвільних документів.

«Поліцейські встановили, що іноземці прибули на територію України в якості студентів та навчаються в різних вузах Херсона. В Залізний Порт приїхали заробити грошей», – йдеться у повідомленні.

На правопорушників складені адміністративні протоколи за ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Роботодавці будуть притягнуті до відповідальності за  ст.204 КУпАП «Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину