Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
09.12.2019
619
0

Роботодавці Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 3,8 мільярда гривень ПДФО

Роботодавці Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 3,8 мільярда гривень ПДФО

А саме, 3757 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб сплатили до зведеного бюджету платники податків Херсонщини за січень-листопад 2019 року - повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Сума сплаченого податку на 572 млн. грн. або 18 відс. перевищує показник аналогічного періоду 2018 року. Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету та складає 47 відс. від загальних надходжень.

Бюджети місцевих громад Херсонської області отримали 2802 млн. грн. - а це 75 відс. зібраного податку, який є основним джерелом надходження місцевих бюджетів. Окрім того, чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 955 млн. грн. спрямовано до державної казни.

Податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету завдяки активній детінізації трудових відносин з найманими працівниками та зацікавленості територіальних громад у зростанні фінансового забезпечення, спрямованого на вирішення соціальних програм громадян Херсонщини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину