Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
28.08.2016
119
0

Рятувальники Херсонщини закликають не провокувати пожежі в екосистемах

Рятувальники Херсонщини закликають не провокувати пожежі в екосистемах

Питання протидії пожежам у природних екосистемах є одним із важливих напрямків діяльності рятувальників. Фахівці ДСНС спільно з працівниками поліції, представниками лісових господарств та органів місцевого самоврядування постійно проводять з громадянами інформаційно-роз'яснювальну роботу та розміщують наочну агітацію у поштових відділеннях, лікарнях, магазинах, на вокзалах, вулицях, інформує на своєму сайті ГУ ДСНС України у Херсонській області.
Підрозділи ДСНС щодня ліквідовують пожежі, що виникають на відкритих ділянках місцевості, торфовищах, сільгоспугіддях, полях.

Не припиняють проводити профілактичну роботу серед населення і в вихідні дні. Так, 27 серпня каховські рятувальники провели рейд місцями відпочинку людей. З громадянами, котрі перебували в лісі, фахівці провели бесіди щодо правил поведінки в екосистемах, а також нагадали про дії у разі виникнення пожежі або виявлення підозрілих предметів. Кожному відпочивальнику було вручено пам'ятки та листівки застережливого характеру.
Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте пожнивні залишки на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав'яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину