Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
17.05.2016
241
0

Рятувальники Херсонщини сьогодні розвантажували гуманітарне вугілля для переселенців

Рятувальники Херсонщини сьогодні розвантажували гуманітарне вугілля для переселенців

Родини внутрішньо переміщених осіб, які проживають у приватних будинках на території області та мають пічне опалення, отримали гуманітарну допомогу, що особливо стане в нагоді у холодну пору.

До керівника Регіонального штабу у Херсонській області з вирішення соціальних проблем внутрішньо переміщених осіб, заступника начальника обласної служби ДСНС Катерини Гаврилової звернулася представник Угорської Екуменічної Служби Допомоги з пропозицією вирішити одну проблему.

Суть питання в тому, що їх організація надала гуманітарний вантаж - 70 тонн вугілля для переселенців з розрахунку по 700 кг на одну родину. Необхідно було визначити місця для його зберігання та допомогти у розвантажуванні.

Питання вирішили оперативно. За сприяння Регіонального штабу, вантаж, що фурою прийшов із Дніпропетровська, відповідно до визначених маршрутів був доставлений у районні пожежно-рятувальні підрозділи. Після цього рятувальники його розвантажили і розмістили для тимчасового зберігання, повідомляє у Фейсбук управління ДСНС в області.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину