Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
06.07.2018
729
0

Рятувальники радять херсонцям дзвонити «1580»

Рятувальники радять херсонцям дзвонити «1580»

Рятувальники Херсона закликають містян при загорянні сухої трави телефонувати у центральну диспетчерську службу відділу з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради. Відповідне звернення опубліковано на офіційному сайті ГУ ДСНС України у Херсонській області, передає ПІК.

У зверненні зазначено, що у Херсоні постійно горить суха трава, сухостій, сміття, торфища і від цього найбільше страждають мешканці міста, тому рятувальники пропонували міському голові вжити ряд заходів, щоб цьому запобігти.

«Незважаючи на неодноразові звернення Головного управління  до теперішнього часу не проведено викошування сухої трави уздовж русла р. Вірьовчина в межах міста до с.Куйбишево; не створено протипожежні розриви на кордоні з очеретяними заростями; не прибрана прибудинкова територія від сміття тощо», – йдеться у повідомленні.

Тому у ДСНС області закликають херсонців телефонувати у центральну диспетчерську службу відділу з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради.

«Рятувальники виїжджають на ліквідацію пожеж у побуті, у лісових масивах. А цим часом херсонці пожинають плоди байдужості і недбалості відповідальних органів за їх здоров’я і повноцінне співіснування з природою. І в кожного рука тягнеться до телефону, щоб набрати «101». Радимо дзвонити на «1580» – номер центральної диспетчерської служби відділу з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради. Якомога частіше».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину