Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
17.10.2019
422
0

Рятувальники організували масштабний рейд по випалюванню опалого листя та інших рослинних залишків

Рятувальники організували масштабний рейд по випалюванню опалого листя та інших рослинних залишків

16 жовтня у Скадовську надзвичайники організували рейд за участі представників нацполіції, міськвиконкому,  комунального підприємства, медика та кореспондента місцевої газети,- передає ПІК за повідомленням ГУ ДСНС області.

Рейдова бригада направилась у приватний сектор райцентру. І одразу за межами будинків на вулиці виявили чимало куп із сухої рослинності. Господарів, з якими їм довелось поспілкуватись, застерегли від необачних дій. Рятувальники нагадали, що альтернативою випалювання є компостні ями, вміст яких через рік можна використовувати як добриво. Поліцейський вказав на можливе накладення адміністративного штрафу у розмірі від 380 до 1200 гривень, рішення про яке за наданим протоколом виноситься на засідання міської ради. Фахівець служби благоустрою міста підтвердив, що раз у тиждень таке сміття вивозиться. Проте за  певних умов: листя та трава повинні бути у мішках, а гілки зв’язані у стопи.    А сімейний лікар навела багато критеріїв, як дим від таких вогнищ впливає на стан здоров’я людей, про що більшість навіть не підозрює. Адже на поверхні листя скупчуються вегетативні речовини, які при горінні перетворюються на шкідливі. У результаті в людей виникає головна біль, знижується імунітет, загострюються легенево-серцеві захворювання. Додаткова проблема полягає в тому, що з листям, як правило, горить і безліч різноманітного сміття, що в рази посилює забруднення атмосфери.

Люди повинні зробити відповідні висновки і чітко усвідомити, що випалювання рослинних залишків надзвичайно шкодить навколишньому середовищу, безпосередньо впливає на стан людського здоров’я, а в окремих випадках призводить до пожеж. Тому слід берегти довкілля і обирати для себе безпечні шляхи вирішення проблеми по очищенню своїх територій.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину