Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
17.09.2019
1010
0

Рятувальники Херсонщини відзначили професійне свято – День рятівника

Рятувальники Херсонщини відзначили професійне свято – День рятівника

17 вересня з нагоди Дня рятівника в обласній Держслужбі з надзвичайних ситуацій відбулась урочиста нарада,- інформує ПІК.

Тепло і душевно звернувся до представників Служби порятунку заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан, який відмітив, що рятувальна служба є вагомою у життєдіяльності регіону, особливо на час ліквідації стихій природного характеру. І з огляду на те, що функції пожежно-рятувальних підрозділів постійно розширюються, вона набуває ще більшого значення для населення області.

Начальник Головного управління полковник служби цивільного захисту Сергій Чорний подякував усім працівникам за щоденне виконання поставлених завдань, за проявлені сумління та старанність, направлені на служіння українському народові.

Кращим працівникам відомства були вручені заохочення, а також присвоєні чергові звання. Традиційно прийшли привітати рятувальників і їх підшефні зі школи-інтернату ім. Т. Г. Шевченка, а також команда, яка стала переможцем цьогорічного 25-го фестивалю Дружин юних пожежних Херсонщини.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину