Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
14.01.2018
1810
0

Різдвяна казка від «Music Сamp» у Херсоні

Різдвяна казка від «Music Сamp» у Херсоні

Новий, 2018 рік позначився унікальним проектом у Херсоні. У місті побувала всесвітньо відома команда «Music Сamp international». ПІК  вже розповідав про ініціативу американки Констанції Фортунато, яка вже 16 років залучає українських дітей до участі у «музичному таборі».

Суть проекту – найкращі викладачі зі столиці протягом п’яти днів навчають музичним азам дітей, більшість із яких навіть не знали нот. У це важко повірити, але, виявляється, у такий короткий термін можливо опанувати два музичні інструменти та навчитися хоровому співу.  У Херсоні заняття «c

Music Сamp» відбувалися в Обласному Палаці Молоді, проект охопив близько 200 дітей.

Читайте також: Для навчання дітей музиці створюють бізнесконсорціум

Фіналом проекту став великий концерт, який у суботу, що припала на Щедрий вечір, відбувся у палаці. Охочих подивитися, чому ж можна навчитися всього за п’ять днів, виявилося немало – у залі був повний аншлаг. І як зазначила сама ініціаторка проекту «Music Сamp» вкотре зі своїм завданням впорався.

666

"Ми не виховуємо тут професійних музикантів, ми скоріше виховуємо з них відповідальних людей. «Music Сamp» - це не про змагання, це більше про співпрацю. Я вірю в те, що велична музика виховує величних людей і наше завдання донести цю величну музику до дітей для того, щоб вона здійснила свій вплив і змінила життя цих дітей на завжди", - зазначила Констанція Фортунато.

333

Сама Констанція – диригент, доволі успішний у США. На концерті у Херсоні вона керувала зведеним симфонічним оркестром з найкращих музикантів регіону, який допоміг зібрати Маестро Олександр Гоноболін.

Під такий музичний супровід вихованці «Music Сamp» виконали класичні твори, зокрема «Месію» Генделя та щедрівки. Діти співали чотирма мовами - українською, іспанською, англійською та латиною.

В одному ж концертному номері юні музиканти продемонстрували гру на кількох музичних інструментах, якої встигли навчитися. Глядачі не поскупилися на овації, адже виступ видався досить професійним.

222

Музична різдвяна казка для херсонських дітей стала можливою завдяки Фонду «Захист», який запросив  «Music Сamp» до нашого міста, а також багатьом людям, зокрема, представникам влади та бізнесу, які допомогли з організацією занять та фінального концерту.

"Знаєте, проект був неймовірно складний, не лише для викладачів, для Констанції і дітей. Для нас, для Фонду «Захист», це був найскладніший проект за всі 15 років. І хочу подякувати всім, хто посприяв у тому, аби наші діти отримали таку неймовірну можливість проявити себе", - зазначила голова Фонду «Захист» Лариса Польська.

Фінальний концерт був благодійним. У холі Палацу Молоді стояла скринька для збору коштів. Гроші глядачі жертвували на слухові апарати для двох хлопчиків із бідних родин. То ж «Music Сamp» виявився більше ніж музично-освітнім проектом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину