Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
12.08.2020
356
0

Рівень безпеки дорожнього руху можна буде перевірити он-лайн

Рівень безпеки дорожнього руху можна буде перевірити он-лайн

Незабаром на сайті Херсонської обласної державної адміністрації можна буде перевіряти рівень безпеки дорожнього руху. Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА. 

Спільно з сервісом "Штрафи UA" розпочата реалізація соціального проєкту, спрямованого на зниження аварійної небезпеки на дорогах. На офіційному сайті Херсонської ОДА можна буде отримати інформацію, яка дозволятиме оцінити рівень безпеки дорожнього руху в режимі реального часу.

Найближчим часом з'явиться розділ "Безпека дорожнього руху", де буде встановлений віджет, який формуватиме статистичні дані щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості в області, витрати пального, кількості різких прискорень та гальмувань автомобілів з місця та ін.

Збір інформації для віджета буде здійснюватися за допомогою сервісу "Безпечне водіння", який є частиною додатку "Штрафи UA" - платіжно-інформаційної системи для водіїв України, який працює з 2016 року.

Саме додаток був розроблений в рамках державно-приватного партнерства, за участю Міністерства інфраструктури України, для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретного водія і мотивує його до покращення навичок.

За відповідальну поведінку на дорозі водій може отримати до 18% кешбеку від суми страхування.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину