Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2018
15.03.2018
297
0

Рищук і Гордєєв заблукали у «трьох соснах»?

Рищук і Гордєєв заблукали у «трьох соснах»?

Голова ОДА Андрій Гордєєв та його заступник Євген Рищук «видали» у Фейсбук пости про висадку саджанців сосни. І збили з пантелику тих, хто планував взяти участь у висадці сосен, передає ПІК

У своєму пості Андрій Гордєєв запрошує херсонців приєднатися до висадки дерев, а Євген Рищук, у свою чергу,  написав, що сенсу в ручній висадці дерев немає.

Отже, як повідомив Андрій Гордєєв, він запрошує 24 березня о 10 годині приєднуватися до акції, що ініціює ОДА - до висадки трьох тисяч соснових саджанців, яка відбудеться за будівлею Херсонського лісового господарства. І навіть обіцяє всім, хто прийде смачний обід польової кухні.

"Беріть з собою гарний настрій, дітей та друзів, і 24 березня о 10:00 приєднуйтеся до висадки трьох тисяч соснових саджанців, яка відбудеться за будівлею Херсонського лісового господарства (кінцева зупинка Антонівки)", - написав керівник ОДА. 

А його підлеглий, Євген Рищук, пише так: «Я сьогодні спілкувався з лісгоспом. На питання: який відсоток приживлюваності сосен після ручної висадки, яку проводять щорічно? Відповідь я отримав плачевний: відсоток приживлюваності близький нулю. Питання: скільки коштує висадка саджанців на одному гектарі фахівцями лісгоспу і спецмашиною? Відповідь: 3000 грн за один гектар. Питання: в яку суму обходиться один виїзд всіх бажаючих допомогти лісу? Думаю побільше 3000 грн. Висновок ? А висновок напрошується наступний: може, зберемося на суботник, а ліс нехай садять фахівці зі спецмашин? Кому потрібен піар і селфі - це можна зробити і на суботнику ...», - написав Рищук.

Звісно, погляд на проблему чи питання може бути різний – але дивно, що голова ОДА та його заступник тягнуть кожен на свій бік. В ОДА могли б визначитися, щоб разом з ними не блукали «у трьох соснах», а вірніше, у трьох тисячах сосен, херсонці.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину