Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
25.03.2019
471
0

Ринок землі дасть старт відродженню машинобудування - Путілов

Ринок землі дасть старт відродженню машинобудування - Путілов

Одним з аргументів, чому в Україні не можна вводити вільний ринок землі сільгосппризначення, традиційно є невпевненість в тому, що землю вийде захистити від інтервенції іноземців і великих українських агрохолдингів. Своїм баченням ситуації ділиться Андрій Путілов.

- Необхідно дозволити продаж землі, але ні в якому разі не образити вітчизняного виробника і власника. Іноземний капітал може бути, але не більше 25%, основний капітал повинен залишатися українським, - говорить Андрій Путілов.

На думку Путілова, у землі має бути господар, вона повинна оброблятися, бути об'єктом капіталізації. При цьому на законодавчому рівні повинна бути вибудувана система захисту від рейдерських атак. На жаль, не тільки в земельному питанні, але і в цілому, у нас ця система зараз не працює.

- Сьогодні з землі часто беруть останнє, - каже Путілов. - Наприклад, є господарі, які пам'ятають про сівозміну, а є експлуататори, вони безконтрольно засівають землю, виснажують її тим же ріпаком. Упевнений, з появою ринку землі у нас почне відроджуватися машинобудівний сектор економіки, почнуть виробляти комбайни, трактори, якими колись славилася Херсонщина.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину