Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
19.11.2019
644
0

Рибалкам Херсонщини не має за що годувати сім’ї. Чому мовчить очільник області

Рибалкам Херсонщини не має за що годувати сім’ї. Чому мовчить очільник області

Вчора, 18 листопада 2019 року, під стінами Херсонської обласної державної адміністрації відбувся мітинг рибаків, які так і не дочекалися на діалог з губернатором Юрієм Гусєвим. Про це повідомляє Перший регіональний. передає ПІК.

Ввечері ініціативна група від рибаків продовжили спілкування, проте знову ж таки із заступником очільника області Сергієм Козерем та директором Департаменту екології та природних ресурсів Юрієм Попутько. Чиновники пообіцяли протягом двох днів розібратися, чому саме у профільному Міністерстві затягують затвердження додаткових квот на добування природних біоресурсів.

Рибаки в свою чергу мають сумніви, чи дійсно в адміністрації встигнуть за два дні допомогти у вирішенні даної проблеми, проте сподіваються на краще.

Микола Бритвін, голова рибколгоспу “Победа”:

«З нашими проблеми нам немає більше до кого звернутися, окрім голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва. Адже у його компетенції вирішувати питання, які виникають у районах. Тим паче, що з кожним місяцем проблема дедалі загострюється і ми просто втрачаємо працівників. Рибаки вимушені їхати працювати закордон, адже їм не має за що годувати свої сім’ї.

В минулому році ми зверталися до Андрія Гордєєва, який раніше очолював Херсонську ОДА, дещо з іншого питання – з приводу створення “Нижньодніпровського національного природнього парку”, який обмежував вилов риби. Тоді губернатор розв’язав нашу проблему одним телефонним дзвінком. Чи дочекаємося результатів наразі, побачимо через два дні».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину