Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
17.05.2016
129
0

Результати роботи Агенції вже є

Результати роботи Агенції вже є

Нагадаємо, 22 лютого цього року в органах держреєстрації зареєстрований комунальний заклад «Агенція розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області» обласної ради.

І сьогодні результати роботи Агенції вже є, інформує Херсонська обласна рада.

Наприклад, виявлено факт арешту комунального майна про який ніхто навіть не підозрював.

«Мова йде про так званий Будинок офіцерів (вул.Перекопська,9), будівля є пам'яткою історії - це комунальний заклад «Обласний Палац культури». Ми готували матеріал до засідання постійної комісії обласної ради, і виявили факт арешту - на підставі постанови про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження виконавчої служби Суворовського району управління юстиції ще від 13.02.2004! Арешт здійснено на виконання рішення Суворовського районного суду від 11.2003 з метою забезпечення стягнення заборгованості - 244,64 грн, на користь ЖЕК-2 ЖБК Суворовського району з громадянина, який (яка) є власником домоволодіння за адресою Перекопська буд.155а і... буд.9», - розповіла курівник Агенції Ірина Литвинова. - Ми терміново розпочали роботу щодо з'ясування підстав для накладення арешту та його зняття. Судячи з усього, має місце технічна помилка, яка тягнеться з 2004 року».

А ось ще один приклад того, як фахівці Агенції захищають інтереси територіальної громади. Під час проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КЗ «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» виявилося, що до вартості навчання не включалися витрати на поточний ремонт та капітальні витрати. Їх законодавчо встановлений розмір - 10% в межах вартості платної освітньої послуги. Це призвело до недоотримання коштів у сумі майже 166,5 тис.грн.

«А ці кошти можна було витратити у 2014-2015 році на ремонт та придбання основних засобів. Той, хто був у приміщенні, де розташований комбінат, розуміє, наскільки це необхідно», - каже Ірина Литвинова.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину