Pik
Сьогодні, 16 Січня 2021
27.07.2017
438
0

Результати конкурсу: на Крим мовитимуть 5 українських телеканалів

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, 5 українських телеканалів розпочнуть ефірне мовлення на Крим, передає ПІК.

мовлення на Крим


«Запам'ятайте цей день, друзі! За результатами сьогоднішнього конкурсу з Чонгарської телевежі на північ Криму мовитимуть 5 українських телеканалів в цифрі, в стандарті DVB-T2», - повідомив Костинський.
Аудиторію телеканалів становитимуть більше 200 тис. кримчан. Оператор телекомунікацій, "Телемережі України", обіцяє розпочати мовлення до 24 серпня.

«Дякую всім телеканалам за патріотичну позицію і підтримку Криму не тільки словом, але й ділом. Окрема подяка - Суспільному мовленню, яке взяло на себе найбільшу частину завдань щодо відновлення мовлення, та StarLightMedia за те, що зайшли на конкурс двома телеканалами», - написав Костинський.

Він відзначив, що наразі завершився черговий етап розвитку телерадіомовлення на територію Криму.

0 етап - розбудова радіомовлення на півдні Херсонської області. За результатами першого конкурсу на частоти в Генічеську, Василівці та Новотроїцькому перемогли: Радіо Хаят, Meydan та Херсон ФМ.

1 етап - за підтримки Херсонська обласна державна адміністрація побудувана щогла висотою 150 м в селі Чонгар Херсонської області.

2 етап - проведений конкурс на перші 4-ти FM-частоти для організації радіомовлення з Чонгару.

У конкурсі перемогли радіостанції: Meydan FM, Радіо Крым Реалии, Перший канал Українське радіо - ua:суспільне, Херсон ФМ.

Сьогодні фіналізували 3 етап.

На разі розпочинається 4-ий етап, згідно з яким отримаємо додатковий об'єкт для мовлення на Крим, нові частоти і нових мовників.

"Нагадую, що в Криму доступні всі українські телеканали та 10 радіостанцій з супутників Astra та Amos. Також Перший канал Українського радіо веде мовлення на 70% території Криму на середніх хвилях, на частоті 549 кГц. Розвиток мовлення на територію Криму та в зоні проведення АТО відбувається в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерство інформаційної політики України", - повідомив Костинський.

скрін костинський

скрін костинський

скрін костинський

Нагадаємо, 17 березня в Чонгарі відкрили телебашню для мовлення на Крим

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину