Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
22.11.2017
117
0

Режимні правила у контрольованих прикордонних районах - як треба поводитися

Режимні правила у контрольованих прикордонних районах Херсонщини - як треба поводитися

Прикордонники  продовжують фіксувати порушення громадянами прикордонного режиму у межах контрольованих прикордонних районів, тому нагадують про режимні обмеження, які діють і в 5 районах Херсонщини. 

Здебільшого, ці порушення допускаються громадянами під час виходу на маломірних плавзасобах у водойми поза пунктами базування, або на незареєстрованих встановленим порядком човнах, рідше, перебування у контрольованих прикордонних районах без відповідних документів.

Про це ПІК повідомили у прес – службі  Бердянського прикордонного загону.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. N 1147 «Про прикордонний режим» для громадян встановлені певні режимні обмеження.

Вихід як у двомильну морську смугу, так і за її межі повинен відбуватись лише після завчасного інформування підрозділів Держприкордонслужби, у зоні відповідальності яких вони перебувають. Термін сповіщення – не пізніше ніж за годину до виходу. Заборонено виходи в темний час доби, якщо плавзасіб не отримав дозволу та не має спеціального обладнання. Забороняється зберігання маломірних плавзасобів поза пунктами базування.

Також, усі громадяни України в'їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу, а іноземці, крім документів, що посвідчують їх особу, також повинні мати документи, які підтверджують їх законність перебування на території України.

Крім того, водії на вимогу прикордонників повинні зупиняти транспортні засоби та подавати для перевірки документи, що посвідчують особу водія  і пасажирів та реєстраційний документ на транспортний засіб, а також дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.

Також керівники підприємств,  установ і  організацій  будь-якої форми  власності зобов'язані повідомляти відповідні підрозділи Держприкордонслужби про намір проведення своєї діяльності у контрольованому прикордонному районі та забезпечити дотримання режимних правил підлеглими їм  працівниками, які виконують роботи у цьому районі, включаючи  і тих, що проводять у них роботи за договором.

Такі режимні обмеження встановлені, зокрема,  в межах Херсонської області (Новотроїцький, Генічеський, Голопристанський, Каланчацький, Скадовський райони).

Слід зазначити, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення усіх цих правил наступає адміністративна відповідальність.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину