Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2018
12.06.2018
128
0

Ремонт тепломережі: де у Херсоні обмежать рух транспорту

Ремонт тепломережі: де у Херсоні обмежать рух транспорту

До 31 червня обмежено рух на ділянці вул.Чкалова - вул.Тираспольска у Херсоні. Про це передає ПІК з посиланням на мерію.

До 31 червня 2018 року буде обмежено рух на ділянці від житлового будинку № 29-А по вул.Чкалова до вул.Тираспольської. Таке розпорядження видав херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Ділянку буде перекрито у зв’язку з плановим ремонтом тепломережі, яка проходить по вул.Чкалова.

Виконавець робіт – ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» – на час роботи зобов’язаний огородити місце проведення робіт згідно з Державними будівельними нормами, забезпечити освітлення в нічний час, установити інформаційні щити та дорожні знаки та утримувати в належному санітарному стані територію, прилеглу до ділянки проведення робіт.

Контроль за виконанням земельних робіт та відновленням асфальтобетонного покриття, тротуарів, зелених зон у відповідності до вимог спеціальних нормативно-правових актів здійснюватиме управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради

Контроль за утриманням у належному санітарному стані території, прилеглої до ділянки проведення робіт, та за виконанням робіт у терміни, обумовлені дозволом, здійснюватиме інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсона міської ради.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
662
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
717
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину