Pik
Сьогодні, 14 Грудня 2018
13.11.2018
201
0

Ректор Аграрного університету поступиться кріслом

Ректор Аграрного університету поступиться кріслом

У рамках Тижня студентського самоврядування, що проходить у Херсонському державному аграрному університеті до Дня студента, ректорат і декани факультетів на день поміняються місцями зі студентами, повідомляє прес-служба ХДАУ, передає ПІК.

Подібний експеримент у навчальному закладі проводять уперше.

У середу, 14 листопада, студенти замінять на посадах ректора, проректорів, деканів, науково-педагогічних працівників та навіть комендантів гуртожитків. Керівні крісла займуть студенти-активісти — члени органів студентського самоврядування, а ректорат і викладачі у якості студентів підуть на пари і взагалі будуть жити студентським життям.

За словами ректора ХДАУ Юрія Кирилова, такий обмін дасть студентам можливість проявити себе: від ініціативної молоді чекають на пропозиції щодо того, що варто було б змінити у навчальному процесі та й взагалі як можна було б покращити життя університету. Адже студенти — люди креативні та мають свіжий погляд на навколишній світ. Усі студентські пропозиції обіцяють уважно розглянути.

Загалом студенти замінять членів ректорату та викладачів на 17 посадах. Зокрема, оскільки ректором на день стане студент агрономічного факультету, керівник вузу відвідає пари з дисциплін цього факультету. Також у рамках Тижня студентського самоврядування у ХДАУ відбудеться студентська квест-гра та конкурс відеоробіт, присвячених студентському життю.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину