Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
11.01.2019
423
0

«Рекламна» е-петиція у Херсоні: розпочався збір підписів

«Рекламна» е-петиція у Херсоні: розпочався збір підписів

Під е-петицією про мораторій на розміщення біллбордів у Херсоні можна підписатися, вона опублікована на сайті Єдиної системи місцевих петицій, передає ПІК.

Автор петиції, громадський активіст Роман Завгородній, у своєму пості у Фейсбук закликав підтримати петицію «Про мораторій на розміщення біллбордів на території міста Херсона, та впровадження процедури та умов для демонтажу вже існуючих в м. Херсоні».

«Друзі. Прошу підтримати петицію своїм підписом», - написав він.

«Що оточує нас, коли ми йдемо по вулиці? Пам'ятники архітектури? Приємні оку елементи міського декору? Може бути цікаве мощення тротуару, красиві фасади будинків або квітучі дерева? Ні. Нас оточує реклама. Причому більшість з неї взагалі НЕЗАКОННО встановлена. Спробуйте зупинитися, озирнутися навколо і подивитися, скільки візуального сміття вас оточує. В середньому в місцях скупчення людей у вас віднімають 50% виду. Ви не бачите будівель за рекламними щитами, не бачите вулиць. У нас вкрали більше половини виду. Тут вже немає архітектури, тут один сміття, який щодня вбирають тисячі людей. Уявіть, що половина стін вашої квартири буде обклеєна рекламними банерами. Незважаючи на те, що візуальна екологічна катастрофа вже давно прийшла в Херсон, ніякої в цілому боротьби з цим явищем не ведеться. Існує проблема в місті Херсоні, як захламленість рекламними біллбордами. Вони повсюду, вони псують вид міста, вулиць, тощо. Також є біля 130 незаконно встановлених конструкцій, є приклади несплати податків до міського бюджету за розміщення носіїв» - йдеться у петиції.

Автор петиції пропонує:

1. Доручити виконавчим органам міської ради в особі управління споживчого ринку Херсонської міської ради та управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради, Запропонувати: профільним депутатським комісіям розглянути питання про підготовку проектів рішень 1) "Про мораторій на розміщення біллбордів на території міста Херсона, та впровадження процедури та умов для демонтажу вже існуючих в м. Херсоні, в тому числі на яких видані дозволи, терміном виконання до 2020 року"

2) Оголосити конкурс в місті, серед дизайнерів, архітекторів, а також із залученням інших представників громадськості на розробку власного "Бренд-коду" рекламної продукції в місті, на такі носії як "сіті-лайти", «Білл-Борди» та вивіски магазинів.

3) Доручити управлінню естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради не пізніше ніж 15 лютого 2019 нанести на мапу міста Херсона усі об’єкти зовнішньої реклами на яку видані дозволи із визначенням їх власників для подальшого громадського контролю та виявлення незаконно встановлених «Біллбордів»

Попередня петиція - про заборону та демонтаж реклами у місті Херсоні, не пройшла модерацію.

Нагадаємо, першою та єдиною петицією, що знайшла підтримку депутатів Херсонської міської ради, стала петиція транспортна.  

Читайте також: 

На скандальному бігборді у Херсоні з’явилась реклама колишнього мера

Мер дивується, чому у Херсоні з’являються нові рекламні щити 

Незаконні борди у Херсоні: такий дорогий демонтаж

Як на Херсонщині піаряться дванадцять ймовірних кандидатів на посаду Президента

 

 

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину