Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
23.05.2018
892
0

Рейтинги областей та країн: хто відвідує Херсонщину

Рейтинги областей та країн: хто відвідує Херсонщину

Найбільше туристів на Херсонщину, за даними моніторингу, що був проведений національним телеком-оператором Київстар, приїздить, серед областей України, з Дніпропетровської області.

Про це на прес-конференції, присвяченій ХерсON ФЕСТу, розповіла Олена Форущенко («Київстар», спеціаліст з розвитку корпоративного бізнесу у Херсоні), передає ПІК

«Якщо подивитись на рейтинг областей України, то найбільше туристів приїздить з Дніпропетровської області, у відсотковому співвідношенні, це десь близько 13%. Далі – Київська область (10%), Миколаївська (7%), Запорізька (6%) і Одеська (45%), - розповіла Олена Форущенко.

Що стосується рейтингу – ТОП-країн, то на першому місці, за даними Київстар – це РФ (24,9%), на другому Естонія (23,4%), на третьому – Білорусь (12,8%).

Як раніше передавав ПІК, Київстар, спеціально для ХерсON, провів моніторинг статистичних даних, що дозволяє визначити кількість внутрішніх та іноземних туристів, що приїздять на Херсонщину, з яких регіонів чи країн та визначити високий сезон для них.

Загалом, нагадаємо,  з початку січня до кінця листопада 2017 року у мережі Київстар в Херсонській області було зареєстровано більше 4,3 млн абонентів з 23 областей України і близько 60 тисяч абонентів закордонних мереж з 92 країн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину