Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
Гаряча новина
28.08.2017
1782
0

Причина конфлікту навколо ХДМА - брудна конкуренція

Рейдерське захоплення ХДМА зупинено – Гордєєв

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв заявив, що рейдерське захоплення Херсонської Державної Морської Академії зупинено.

Про це Андрій Гордєєв написав на своїй сторінці у Фейсбук,  передає ПІК.

"Дякую всім, хто долучився до захисту "легендарної морехідки", і перш за все - Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, народним депутатам Олександру Співаковському та Миколі Паламарчуку, голові Укртрансбезпеки Михайлу Ноняку, а також всім небайдужим херсонцям", - написав він.

Читайте також: нардеп Співаковський заявив про рейдерство 

Він нагадав, що на початку серпня поточного року інспектував цей заклад особисто. Керівництво Академії та курсанти, а це майже 6 тисяч осіб, виступили проти рейдерського захоплення академічної навчально-тренажерної бази.

Від академії хотіли відвернути солідного інвестора 

"Без цього сучасного тренажерного центру неможливо буде підготувати фахівців морської справи, адже в кабінеті за книгою ходити по морях не навчишся. Тренажерний центр - це справжнє судно із сучасним обладнанням, у придбання якого головний інвестор Херсонської Державної Морської Академії компанія "Марлоу Навігейшен" вклала 29 мільйонів доларів США", - написав Гордєєв.

Причина – брудна  конкуренція

"Нагадаю, що у 2007 році між ХДМА (на той момент морським колледжем) і компанією "Marlow Navigation" було підписано угоду про співпрацю у спільній роботі з підготовки морських фахівців на базі Херсонського морського коледжу. Угода передбачала навчання, сертифікацію, подальше працевлаштування курсантів на суднах компанії та їх кар'єрний ріст. У подальшому ця компанія виступала та виступає головним інвестором та роботодавцем для майбутніх та дійсних моряків – випускників ХДМА", - відзначив керівник ОДА. 

"І ось опоненти та вороги Морської Академії забажали відвернути солідного інвестора від вишу. Зруйнувати враз, що будувалося десятиліттями. Зрозуміло, глибока коренева причина – це гостра конкуренція між вищими навчальними закладами на півдні України. Але є чесна конкуренція – відкрита боротьба за якість знань, рівень викладацької майстерності, науково-технічного забезпечення тощо. А є брудна конкуренція, де вдаються до непопулярних методів, аби просто знищити виш. Та разом нам вдалося протистояти цим нелегальним діям!", - написав Гордєєв.

Читайте також: ситуація, яка склалася навколо ХДМА, вийшла за межі навчального закладу

У ХДМА подали заявку 368 кримчан

"Херсонська Державна Морська Академія - наша історична "візитівка", це - слава міста корабелів!Переконаний, Херсонська Державна Морська Академія повинна залишитися на теренах нашого регіону і мати можливість набирати дітей з українських і кримських шкіл. Лише цього року до ХДМА подали заявку 368 кримчан", - відзначив Гордєєв.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину