Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
11.12.2018
195
0

«Рейдерська» справа призначена на 20 грудня

«Рейдерська» справа призначена на 20 грудня

На 20 грудня призначене судове засідання за позовом компанії, яку, як пишуть ЗМІ,  аграрії звинувачують у рейдерстві проти херсонського фермера, що ледь не загинув після нападу кілера. Нагадаємо, ПК писав про те, як поліція затримала кілера та замовника вбивства фермера з Херсонщини

Нагадаємо, у ніч на 11 жовтня 2018 року у Херсонській області невідомі особи розстріляли автомобіль керівника ТОВ «Славута Юг» Федоренко. За фактом умисного замаху на вбивство двох та більше людей було відкрито кримінальне провадження.

За словами постраждалого Федоренка, цей збройний напад став продовженням рейдерського захоплення, від якого його аграрний бізнес потерпає вже протягом двох років. Так, на початку 2016 року за підробленими документами на невідомих осіб було переоформлено два підприємства Федоренко — ТОВ «Славута-Юг» та ПСП «Ушба».

"За даними Федоренка, з 2016 року по цей час на території Херсонської області діє стійке кримінальне угрупування на чолі з подружжям Рубанець, які здійснюють рейдерські захоплення майна аграріїв, не нехтуючи підробкою документів, угоном автотранспортних засобів, викраданням людей та озброєним захопленням полів. При цьому вищевказаними особами для здійснення своїх злочинних намірів залучалися особи із Запоріжжя, Донецької області та тимчасово окупованої території півострова Крим", - пише видання. 

3 грудня 2017 року п’ятеро невідомих вчинили спробу викрадення Федоренка біля його будинку у м. Нова Каховка, але завдяки щасливому перебігу подій він зміг втекти від викрадачів.

Читайте також: Поради від поліції Херсонщини, як зменшити ризик рейдерського захоплення

"Наприкінці квітня 2018 року відбулися дії з незаконного заволодіння майном Федоренка та належними йому корпоративними правами у підприємствах ТОВ «Славута-ЮГ», ПСП «УШБА», ТОВ «Торговий дім "Таврійський"» та 9-ти об’єктів нерухомого майна. Вказані підприємства та нерухоме майно було переоформлено на Товариство з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна компанія «Голд Стар». Після чого зловмисники вчинили спробу силового захоплення підприємств Федоренко. Спроба не відбулася лише завдяки протидії працівників вказаних підприємств", - йдеться у публікації. 

При цьому національна поліція залишалась фактично бездіяльною і не затримала підозрюваних, що надало їм змогу вільно покинути територію України, пише видання. agravery.com. За заявою представників підприємств було відкрито кримінальні провадження за статтею 361 КК України та частини 3 статті 190 КК України.

"Міністерство юстиції України від 3 травня 2018 року скасувало неправомірні реєстраційні дії. Однак ТОВ «ІК "Голд Стар"» подало позов про скасування наказу Мін’юсту, тобто спроба рейдерського захоплення підприємств Федоренко та належного йому нерухомого майна триває", - пише видання. 

Судове засідання за позовом рейдерів кілька разів переносилось та наразі призначено на 20 грудня 2018 року

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину