Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018

Регіональне замовлення по кадрам на Херсонщині виконали майже на 80%

Регіональне замовлення по кадрам на Херсонщині виконали майже на 80%

Регіональне замовлення на підготовку затребуваних кадрів виконанали на Херсонщині майже на 80%. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

Читайте також: куди вкладати капітал

«Сьогодні на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти виступив з доповіддю «Про проміжні результати впровадження програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області на 2017 – 2021 роки».

 Також читайте: На Херсонщині впроваджують регіональне замовлення для села 

Для обласного бюджету ми передбачили близько 180 тис грн. Це невеликі кошти при тому, що ми залишили 308 студентів працювати в тих населених пунктах, звідки вони родом.

До того ж найбільшим споживачем людського капіталу на сьогодні є об’єднані територіальні громади. Державне замовлення з кожним роком зменшується. Разом зі стрімким старінням кадрів нам загрожував би дефіцит спеціалістів. Зараз ми стабілізували ці показники і рухаємося вперед. Цього року ми виконали регіональне замовлення майже на 80 %», - повідомив голова ОДА. 

Читайте також: Співаковський проти сліпого копіювання закордонного досвіду

Як повідомляють в ОДА, метою Програми є створення необхідних умов для розвитку, накопичення людського капіталу області та забезпечення потреб регіонального  ринку праці у фахівцях з гостродефіцитних спеціальностей шляхом формування регіонального замовлення.

Для навчання в місцевих вишах необхідних громадам фахівців пропонується створити у складі обласного бюджету цільовий фонд, який формуватиметься на умовах спів фінансування: 25% у вартість навчання вкладатиме обласний бюджет, а 75% — районний та сільський бюджети.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
446
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
513
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину