Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
19.10.2017
761
0

Регіональне замовлення по кадрам на Херсонщині виконали майже на 80%

Регіональне замовлення по кадрам на Херсонщині виконали майже на 80%

Регіональне замовлення на підготовку затребуваних кадрів виконанали на Херсонщині майже на 80%. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

Читайте також: куди вкладати капітал

«Сьогодні на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти виступив з доповіддю «Про проміжні результати впровадження програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області на 2017 – 2021 роки».

 Також читайте: На Херсонщині впроваджують регіональне замовлення для села 

Для обласного бюджету ми передбачили близько 180 тис грн. Це невеликі кошти при тому, що ми залишили 308 студентів працювати в тих населених пунктах, звідки вони родом.

До того ж найбільшим споживачем людського капіталу на сьогодні є об’єднані територіальні громади. Державне замовлення з кожним роком зменшується. Разом зі стрімким старінням кадрів нам загрожував би дефіцит спеціалістів. Зараз ми стабілізували ці показники і рухаємося вперед. Цього року ми виконали регіональне замовлення майже на 80 %», - повідомив голова ОДА. 

Читайте також: Співаковський проти сліпого копіювання закордонного досвіду

Як повідомляють в ОДА, метою Програми є створення необхідних умов для розвитку, накопичення людського капіталу області та забезпечення потреб регіонального  ринку праці у фахівцях з гостродефіцитних спеціальностей шляхом формування регіонального замовлення.

Для навчання в місцевих вишах необхідних громадам фахівців пропонується створити у складі обласного бюджету цільовий фонд, який формуватиметься на умовах спів фінансування: 25% у вартість навчання вкладатиме обласний бюджет, а 75% — районний та сільський бюджети.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину