Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
22.08.2019
937
0

Реформі децентралізації бракує реформи правоохоронних органів і Херсон яскраве тому підтвердження, - Олександр Солонтай

Реформі децентралізації бракує реформи правоохоронних органів і Херсон яскраве тому підтвердження, - Олександр Солонтай

Завдяки децентралізації на місцях з’явились більші можливості, фінанси, владні повноваження. Але залишилась і корупція, безчинства, безлад. Україна отримала новий переділ потоків і сфер.
Таку думку висловив в ексклюзивному інтерв’ю ПІКу політичний експерт Олександр Солонтай.
«Ми були свідками цього вже не раз, ми бачили коли на місцях є великі гроші і можливості, а представники місцевої влади використовують це не з метою перетворення депресивної території економічно розвинутої, а з метою переділу сфер впливу. Починаються поділ і війни в середині економічних місцевих груп, які конкурують не за економіку виробництва, а за економіку перерозподілу. Хто сяде на потоки, на схеми, на закупки, на відкати, на хабарі і т.д.», - розповів він.
Експерт впевнений, що сьогодні Україні бракує реформи правоохоронних органів.

«Ми маємо величезну корозію корупційних органів, правоохоронних органів, органів контролю безпеки, які фактично ввійшли в спайку з місцевою владою. На рівні міста Херсон це проявилося наступним чином – фактично вони гарантували місцевій владі певний нейтралітет в обмін на те, що вони будуть співучасниками і співтворцями всіх схем.

І  це  проявилося і багатьох громадах Херсонської області:
земельні схеми, лісові схеми, кар»єрні схеми, схеми піску, прибережні зони. Різноманітні об»экти і сфери фактично залишилися не реформованими саме тому, що вони були вкриті низкою різноманітної схемотехніки, яку кришували насправді на центральному рівні.

Все це без центрального рівня було би не можливе. Тому коли я говорю про реформу правоохоронних органів , я не маю на увазі реформу правоохоронного відділка поліції в м. Херсон, я не маю в жодному разі реформу одного суду в Олешках чи в Голій Пристані чи в Каховці. Я маю на увазі комплексну загальнодержавну реформу правоохоронних органів», - зазначив Олександр Солонтай. 

Він додав, що якщо в Україні поганий правовий режим, то це однаково шкодить як тим, громадам, які нічого не роблять, так і тим, які намагаються розвиватись.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину