Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
16.07.2016
198
0

Реалізація «житлово-медичного» проекту у Білозерці стане початком відновлення довгобудів області

Реалізація «житлово-медичного» проекту у Білозерці стане початком відновлення довгобудів області

В області чимала кількість об'єктів незавершеного будівництва. І саме «житлово-поліклінічний» проект у Білозерці стане початком відновлення недобудов.

Це під час презентації інфраструктурний проектів Херсонщини підкреслив голова обласної ради Андрій Путілов.

Як вже писав ПІК, недобудована поліклініка в Білозерці простоює з 1991 року. Коли об'єкт був майже завершений, будівництво заморозили, а те, що було, розікрали, знищили. Цей довгобуд серед мешканців недаремно завоював репутацію «памятника безхозяйственности».

Проект перетворення недобудови у житлово-поліклінічний комплекс планують реалізувати за два роки. До кінця 2016 року зроблять квартири, які займуть 2-4 поверхи. У 2017 році зроблять на першому поверсі поліклініку.

«Вартість проекту 19,7 мільйона гривень. Вартість реконструкції квартир - 10,7 мільйона гривень. З них 2,3 мільйона гривень - це кошти забудовників, внески людей, кошти фонду «Власний дім». На реконструкцію поліклініки виділимо кошти з районного, обласного бюджету, із залученням державних інвестицій. Ми зробимо повноцінну поліклініку в Білозерці, де буде комфортно, як лікарям, так і пацієнтам», - зазначив голова обласної ради Андрій Путілов.

За його словами, в новому домі з 42 квартир 18 для медиків. Вартість 1 кв. м 5 тисяч гривень, а це в 3,5 рази дешевше ніж в Херсоні. А з рахунком того, що більша частина грошей буде отримана в кредит на 20 років зі ставкою 3%, то можна вважати, що житло соціальне.

Нагадаємо, що роботи на білозерському об'єкті вже стартували.

Андрій Путілов говорить, наразі позиція обласної ради, адміністрації брати такі об'єкти на контроль і відновлювати. Адже це значно дешевше, аніж будувати з нуля.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину