Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
Гаряча новина
12.09.2017
592
0

Радник та адвокат Мангера буде захищати дружину Сальдо

Радник та адвокат Мангера буде захищати дружину Сальдо

Дмитро Ільченко, депутат міської ради – батьківщинівець, який є радником голови облради  Владислава Мангера –  адвокат дружини екс-мера Володимира Сальдо у справі проти журналістів.

Про це повідомив у Фейсбук блогер Сергій Нікітенко, передає ПІК.

Як написав Нікітенко, Ільченко «пробив чергове дно», відтепер він – «адвокат дружини Володимира Сальдо по позову до НТКУ, Наталії Кокоріної та до мене».

«Я так розумію, що всі судові процеси, пов’язані з моєю скромною персоною буде програвати це чудо? Мені подобається», - написав Нікітенко.

Відзначимо, що саме Дмитро Ільченко повідомив раніше у Фейсбук інформацію про те, що перенесено засідання по іншому позову проти Нікітенка (по фільму «Хто ви, містер Мангер») - голови облради Владислава Мангера.

Ось так буває: спільними у екс-регіоналів Мангера та Сальдо є не тільки партійні квітки, а й адвокат.

Нагадаємо, як повідомляли ЗМІ у березні 2017 року, дружина екс-мера Херсона Володимира Сальдо - Любов Сальдо – подала судовий позов в Херсонський міський суд за сюжет про її чоловіка. Суть спору – захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Відповідач – Національна телекомпанія України, Наталя Кокоріна, Сергій Нікітенко. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину