Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
29.08.2019
537
0

Рада затвердила перелік, склад та керівництво усіх комітетів парламенту ІХ скликання. Повний список

Рада затвердила перелік, склад та керівництво усіх комітетів парламенту ІХ скликання. Повний список

Верховна Рада України затвердила постанову про перелік, склад та предмети відання усіх комітетів нового парламенту.

За відповідну постанову проголосували 299 нардепів.

ТСН.ua наводить загальний список із усіх 23 комітетів та їхнє керівництво. Переважну більшість з них очолили депутати від "Слуги народу".

1. Комітет з питань аграрної та земельної політики: 31 депутат

Голова комітету – Микола Сольський (Слуга народу)

Перший заступник – Олег Мейдич (Батьківщина)

Заступники – Ігор Колихаєв (позафракційний), Павло Халімон (Слуга народу), Степан Чернявський (Слуга народу)

Секретар – Іван Чайківський (позафракційний)

2. Комітет з питань антикорупційної політики: 18 депутатів

Голова комітету – Анастасія Красносільська (Слуга народу)

Перший заступник  - Ярослав Юрчишин (Голос)

Заступники – Олена Мошенець (Слуга народу), Галина Янченко (Слуга народу)

Секретар - Володимир Кабаченко (Батьківщина)

3. Комітет з питань бюджету: 36 депутатів

Голова комітету – Юрій Арістов (Слуга народу)

Перший заступник – Іван Крулько (Батьківщина)

Заступники – Володимир Гевко (Слуга народу),  Олена Копанчук (Слуга народу), Андрій Лопушанський (Європейська солідарність), Олександр Трухін (Слуга народу)

Секретар – Володимир Цабаль (Голос)

4. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики: 17 депутатів

Голова комітету – Олександр Ткаченко (Слуга народу)

Перший заступник – Ірина Констанкевич (позафракційна)

Заступники – Євгенія Кравчук (Слуга народу),  Гео Лерос (Слуга народу), Микита Потураєв (Слуга народу)

Секретар – Олександр Абдуллін (Батьківщина)

5. Комітет з питань екологічної політики та природокористування: 15 депутатів

Голова комітету – Олег Бондаренко (Слуга народу)

Перший заступник – Степан Івахів (позафракційний)

Заступники – Олена Криворучкіна (Слуга народу),  Олександр Маріковський (Слуга народу)

Секретар – Олександр Фельдман (Опозиційна платформа – За життя)

6. Комітет з питань економічного розвитку: 19 депутатів

Голова комітету – Дмитро Наталуха (Слуга народу)

Перший заступник – Сергій Тарута (Батьківщина)

Заступники – Дмитро Кисилевський (Слуга народу),  Роксолана Підласа (Слуга народу)

Секретар – Ярослав Рущишин (Голос)

7. Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: 21 депутат

Голова комітету – Андрій Герус (Слуга народу)

Перший заступник – Олексій Кучеренко (Батьківщина)

Заступники – Юлій Іоффе (Опозиційна платформа – За життя),  Роман Мулик (Слуга народу), Олег Семінський (Слуга народу)

Секретар – Юрій Шаповалов (позафракційний)

8. Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування: 15 депутатів

Голова комітету – Михайло Радуцький (Слуга народу)

Перший заступник – Валерій Дубіль (Батьківщина)

Заступники – Оксана Дмитрієва (Слуга народу),  Артем Дубнов (Слуга народу), Михайло Макаренко (Опозиційна платформа – За життя)

Секретар – Яна Зінкевич (Європейська солідарність)

9. Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва: 13 депутатів

Голова комітету – Богдан Яременко (Слуга народу)

Перший заступник – Григорій Немиря (Батьківщина)

Заступники – Марина Бардіна (Слуга народу),  Юлія Льовочкіна (Опозиційна платформа – За життя)

Секретар – Соломія Бобровська (Голос)

10. Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом: 9 депутатів

Голова комітету – Іванна Климпуш-Цинцадзе (Європейська солідарність)

Перший заступник – Вадим Галайчук (Слуга народу)

Заступники – Олег Волошин (Опозиційна платформа – За життя),  Марія Мезенцев (Слуга народу),

Секретар – Валентин Наливайченко (Батьківщина)

11. Комітет з питань молоді і спорту: 8 депутатів

Голова комітету – Андрій Кожем’якін (Батьківщина)

Перший заступник – Жан Беленюк (Слуга народу)

Заступники – Анатолій Костюх (Слуга народу),  Василь Мокан (Слуга народу),

Секретар – Григорій Суркіс (Опозиційна платформа – За життя)

12. Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки: 19 депутатів

Голова комітету – Олександр Завітневич (Слуга народу)

Перший заступник – Михайло Забродський (Європейська солідарність)

Заступники – Мар’яна Безугла (Слуга народу),  Юрій Мисягін (Слуга народу)

Секретар – Роман Костенко (Голос)

13. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування: 28 депутатів

Голова комітету – Андрій Клочко (Слуга народу)

Перший заступник – Роман Лозинський (Голос)

Заступники – Ігор Гузь (позафракційний),  Аліна Загоруйко (Слуга народу), Олександр Качура (Слуга народу),  Олена Шуляк (Слуга народу)

Секретар – Дмитро Ісаєнко (Опозиційна платформа – За життя)

14. Комітет з питань освіти, науки та інновацій: 13 депутатів

Голова комітету – Сергій Бабак (Слуга народу)

Перший заступник – Олександр Лукашев (Опозиційна платформа – За життя)

Заступники – Сергій Колебошин (Слуга народу)

Секретар – Наталія Піпа (Голос)

15. Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин: 18 депутатів

Голова комітету – Дмитро Лубінець (позафракційний)

Перший заступник – Максим Ткаченко (Слуга народу)

Заступники – Руслан Горбенко (Слуга народу), Неллі Яковлєва (Слуга народу),

Секретар – Рустем Умєров (Голос)

16. Комітет з питань правової політики: 23 депутати

Голова комітету – Ірина Венедіктова (Слуга народу)

Перший заступник – Василь Німченко (Опозиційна платформа – За життя)

Заступники – Валерій Божик (Слуга народу), Андрій Костін (Слуга народу),  Ольга Совгиря (Слуга народу)

Секретар – Олег Макаров (Голос)

17. Комітет з питань правоохоронної діяльності: 26 депутатів

Голова комітету – Денис Монастирський (Слуга народу)

Перший заступник – Андрій Осадчук (Голос)

Заступники – Сергій Іонушас (Слуга народу), Галина Михайлюк (Слуга народу),  Григорій Мамка (Опозиційна платформа – За життя), Максим Павлюк (Слуга народу)

Секретар – Сергій Мінько (позафракційний)

18. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України: 11 депутатів

Голова комітету – Сергій Кальченко (Слуга народу)

Перший заступник – Андрій Пузійчук (Батьківщина)

Заступники – Артем Культенко (Слуга народу), Ольга Савченко (Слуга народу),

Секретар – Михайло Папієв (Опозиційна платформа – За життя)

19. Комітет з питань свободи слова: 5 депутатів

Голова комітету – Нестор Шуфрич (Опозиційна платформа – За життя)

Заступники – Євгеній Брагар (Слуга народу)

Секретар – Сергій Швець (Слуга народу)

20. Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів: 9 депутатів

Голова комітету – Галина Третьякова (Слуга народу)

Перший заступник – Михайло Цимбалюк (Батьківщина)

Заступники – Вадим Струневич (Слуга народу), Наталія Королевська (Опозиційна платформа – За життя)

Секретар – Микола Бабенко (позафракційний)

21. Комітет з питань транспорту та інфраструктури: 23 депутати

Голова комітету – Юрій Кісєль (Слуга народу)

Перший заступник – Юлія Клименко (Голос)

Заступники – Ігор Васильєв (Слуга народу), Микола Тищенко (Слуга народу)

Секретар – Геннадій Вацак (позафракційний)

22. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики: 33 депутати

Голова комітету – Данило Гетманцев (Слуга народу)

Перший заступник – Ярослав Железняк (Голос)

Заступники – Олександр Дубінський (Слуга народу), Олександр Ковальчук (Слуга народу),  Ігор Абрамович (Опозиційна платформа – За життя), Андрій Холодов (Слуга народу)

Секретар – Ігор Палиця (позафракційний)

23. Комітет з питань цифрової трансформації: 10 депутатів

Голова комітету – Михайло Крячко (Слуга народу)

Перший заступник – Кіра Рудик (Голос)

Заступники – Олександр Федієнко (Слуга народу), Єгор Чернєв (Слуга народу)

Секретар – Сергій Ларін (Опозиційна платформа – За життя) Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/rada-zatverdila-perelik-sklad-ta-kerivnictvo-usih-komitetiv-parlamentu-ih-sklikannya-povniy-spisok-1402275.html

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину