Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
11.09.2016
110
0

Путілов: рішення про відставку незаконне, депутати - заколотники (відео)

Путілов: рішення про відставку незаконне, депутати - заколотники (відео)

Боротьба за владу у Херсонській обласній ради набирає обертів.

Нагадаємо, 9 вересня відбулася сесія Херсонської обласної ради. Група депутатів вимагала звільнення Андрія Путілова. Йому закидали адміністративний тиск та незадовільну якість роботи.

Група депутатів впродовж 5 годин вимагають поставити на голосування питання щодо відставки Андрія Путілова. Сам голова облради відмовляється, і, зрештою, закриває сесію облради. Втім, противники Путілова залишаються у залі і за його відсутності голосують за звільнення голови облради.

Андрій Путілов у цей час проводить екстрений брифінг. Голова облради називає рішення про звільнення незаконним, а депутатів - заколотниками, які переслідують власні бізнесові інтереси.
Депутат ВР Павло Різаненко заявляє: члени обласної ради, які голосували за відставку Андрія Путілова, порушують регламент закон України про місцеве самоврядування.

У свою чергу, депутат ВР Юрій Соловей заявляє: звільнення Андрія Путілова - спроба дестабілізувати обстановку у прикордонному регіоні.

Путілова разом з депутатами ВР зустрілися з керівниками СБУ та прокуратури області з вимогою дати правову оцінку діям групи депутатів облради.

ВТВ плюс

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину