Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
31.08.2016
161
0

Путілов: політики не мають право через амбіції дестабілізувати ситуацію

Путілов: політики не мають право через амбіції дестабілізувати ситуацію

«Я не дозволю провокаторам зупинити розвиток Херсонщини, яка обрала для себе європейський шлях», - запевнив голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов під час сьогоднішньої прес-конференції в Києві.

Він нагадав, мешканці більше 50 сіл та селищ на Херсонщині вже виявили бажання об'єднатися у 17 окремих територіальних громад. Цей процес вже не спинити, але такі спроби є.

«У червні 2016 року на сесії обласної ради була зроблена спроба розглянути питання скасування Перспективного плану об'єднання територіальних громад Херсонської області, який був схвалений сесією обласної ради та затверджений Постановою Кабміна у минулому році.

Всі розуміють, що це - проект, базис, в який, за бажанням громад, можна вносити зміни. Тим не менш, є певні спекуляції на цьому. Спроба відмінити План не вдалася. Проект рішення, внесений депутатом Юрієм Одарченком, не набрав необхідної кількості голосів. Відповідно до Регламенту, дане питання не може виноситися на сесію обласної ради найближчі 6 місяців. А спроби, всупереч Регламенту, закону України, знову винести це питання на розгляд сесії обласної ради, можуть призвести до дестабілізації ситуації на Херсонщині, бо підривають довіру людей до реформ, які проводить влада», - відзначив Андрій Путілов.

Саме тому голова обласної ради наголошує: політики не мають права заради влади та власних амбіцій дестабілізувати ситуацію. 

«На жаль, реалізація реформи децентралізації на Херсонщині тісно пов'язана з політикою, триває системне формування негативного ставлення до реформ, розхитування громадської думки, а це небезпечні симптоми для прикордонної з окупованим Кримом області», - каже Андрій Путілов і закликає депутатів до конструктиву.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину