Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
31.08.2016
183
0

Путілов: Ми не можемо позбавити майбутнього 17 громад

Путілов: Ми не можемо позбавити майбутнього 17 громад

Херсонщина була однією з перших областей України, яка затвердила Перспективний план.

Проте сьогодні деякі політики занадто багато на себе беруть і намагаються перешкоджати реформам.

З цього приводу в Кризисному медіа центрі в Києві, голова обласної ради Андрій Путілов провів прес-конференцію «Намір Херсонської обласної ради скасувати Перспективний план об'єднання громад: правове невігластво чи свідоме перевищення повноважень?».

Він відмітив, що ще у 2015 році, як голова ОДА приймав безпосередню участь у розробці перспективного пану, захищав його у Кабміні.

Наразі на Херсонщині створено першу об'єднану територіальну громаду - Кочубеївську у Високопільському районі, а ще 17 громад буде створено найближчим часом.

«Одна громада - Кочубеївська в Високопільському районі провела вибори, вибрала голову громади і найближчим часом отримає громада 5 млн гривень з Фонду регіонального розвитку на розвиток інфраструктури. Всього найближчим часом на Херсонщині буде створено 17 нових громад.

Ми сьогодні зобов'язані дати нове свіже дихання Херсонській області. Ми не маємо права не дати можливості розвиватися і отримати новий європейський вектор розвитку майбутнім 17 громадам.

Перспективний план - це ескіз будинку, це не креслення будинку. Потім - в креслення - вносяться певні зміни», - говорить Андрій Путілов.

На сьогодні шість новостворених громад - Музиківська, Христівська, Асканія-Новська, Каланчацька, Зеленопідська, Тавричанська - чекають призначення перших виборів, ще шість територіальних громад області - Любимівська, Чорнянська, Рубанівська, Таврійська, Чаплинська, Гладківська пройшли всі необхідні процедури, отримали позитивні висновки обласної державної адміністрації щодо відповідності прийнятих рішень Конституції та законам України. Ще п'ять громад (Арабатська, Новомаячківська, Мирненська, Великокопанівська, Присиваська) знаходяться на завершальному етапі об'єднання та очікують висновки обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, окремі політичні сили намагаються зірвати процес реформи, бажаючи скасувати Перспективний план. Як ми вже не раз писали, по-перше, у обласної ради немає таких повноважень, а по-друге через них громади, які вже на фінальній стадії об`єднання - опиняються під загрозою.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину