Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
01.03.2019
742
0

Путілов пропонує переглянути питання оренди землі

Путілов пропонує переглянути питання оренди землі

У минулому році Херсонська міська рада в кілька разів підняла ставки на оренду землі для підприємств. Керівники вже отримали перші розрахунки платежів. В окремих випадках плата зросла в кілька разів. Своє ставлення до нововведення висловив Андрій Путілов. 

"Сьогодні на бізнес і так йде колосальне навантаження з боку податкової системи. Україна втрачає робочі руки, багато фахівців їдуть на заробітки в Європу, керівникам підприємств нелегко. Різке ж підвищення оренди землі додасть проблем, дасть поштовх до закриття низки підприємств, - говорить Андрій Путілов і додає: - Вважаю, що це вкрай не виважена позиція міської ради. Так, сьогодні місту потрібні гроші, ставки треба переглядати, не можна жити за ставками минулого століття, але треба розібратися з тими підприємствами, від яких бюджет взагалі ні копійки не отримує або є заборгованість. Вжити заходів необхідно. Йдеться про колосальні території і, відповідно, величезні суми, які багато років втрачав бюджет".

Путілов вважає, що підвищення орендної ставки вдарить по тих підприємствах, які справно платять податок.

"При прийнятті рішення був відсутній аналіз реалій і наслідків, - говорить Путілов. - Ще не пізно ще раз переглянути зонування і коефіцієнти, щоб максимально врахувати можливості і потенціал херсонських підприємств". 

Нагадаємо, на сесії міської ради у Херсоні пропонували повернутись до грошової оцінки землі 2000 року.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину