Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
11.03.2019
511
0

Путілов про фактори, які заважають розвитку економіки

Путілов про фактори, які заважають розвитку економіки

В Україні достатньо представників бізнесу, які справно платять податки і хочуть розвиватися. Але система побудована так, що чесним бути невигідно. Що заважає розвитку підприємницької сфери в нашій країні? На це питання відповідає Андрій Путілов:

- Сьогодні в Україні проти бізнесу високі процентні ставки по кредитах. Офіційні цифри банків - 21-22%, а з усіма комісіями це 25% річних. Назвіть хоча б одну країну в Євросоюзі з такою кредитною ставкою! - каже Андрій Путілов. - Зараз обговорюють програми кандидатів в Президенти, моє побажання - повинні бути включені механізми, які приведуть до зниження ставок по кредитах для малого і середнього бізнесу.

Ще одна проблема - неефективна система оподаткування, вважає Андрій Путілов і наводить приклад, що навіть не великі підприємства змушені утримувати цілий штат бухгалтерів, для того щоб велася податкова звітність. Інакше штрафи, які ростуть в геометричній прогресії, загрожують довести до банкрутства підприємство.

- Я вважаю, що податкова система повинна бути простою, зрозумілою, а навантаження на заробітну плату не повинно складати більше 25%, - говорить Андрій Путілов. - Всі розуміють, що ПДВ - це той податок, який в Україні не прижився, хоч він і європейський. Запропонував би замінити його диференційованим податком з обороту. Наступним кроком, який дасть розвиватися бізнесу, повинна стати дерегуляція економіки. Якщо не буде десятків контролерів з боку держави, включиться механізм галузевої внутрішньої регуляції.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину