Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
08.05.2018
454
0

Путілов привітав ветеранів Корабельного району

Путілов привітав ветеранів Корабельного району

Напередодні Дня Перемоги у Другій світовій війни Андрій Путілов традиційно долучився до пам’ятних заходів, які організовує Корабельна районна у Херсоні рада, передає ПІК

- Для мене велика честь зустрічатися з вами, шановні ветерани, учасники війни, напередодні Дня Перемоги, - звернувся до учасників зустрічі Андрій Путілов. - Ваші мудрість досвід дуже цінні для нас, ми пишаємося вашим внеском у велику перемогу на фронті та у тилу. Бажаю вам міцного здоров’я, частіше збирайтеся з друзями та родиною за великим столом, розповідайте про своє життя, згадуйте. Ваші діти та онуки мають знати про важкі часи, які вам довелося пережити. Миру вашим родинам та Україні!

Голова Корабельної районної у місті ради Наталія Чорненька підкреслила, що зустрічі з ветеранами у районі вже стали традиційними:

- Сьогоднішній день розпочався з пам‘ятних заходів на Забалківському кладовищі, потім ми зібрали ветеранів за одним столом та підготували для них привітання та запропонували поспілкуватися у теплій атмосфері, - розповіла Наталія Чорненька.

Як зазначив голова міської ради ветеранів Володимир Якович Куций, такої уваги від керівництва району до ветеранів, як відбувається останні три роки, ветерани ніколи не отримували. Відчувається, що працює команда небайдужих людей.

- Багато кажемо про байдужість теперішнього покоління, але сьогоднішній випадок вразив до сліз. Херсонець побачив, що на зупинці транспорт чекає наша учасник партизанського руху Олександра Марківна Шевченко та зупинився, щоб підвести її на наш захід. Він завів ветерана до райради, поїхав, а потім повернувся та передав торт та кошти для того, щоб могли підтримати ветеранів. Людина навіть не представилася, - розповів голова ради ветеранів Корабельного району Олександр Арав.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину